امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۹:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62233
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۳
تعداد بازدید: 38
هدایت‌‌الله میرمرادزهی نماینده مردم سراوان در خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌با اشاره به ...

هدایت‌‌الله میرمرادزهی نماینده مردم سراوان در خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌با اشاره به دیدار امروز مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان با رئیس‌‌جمهور گفت: ‌رئیس‌جمهور در این دیدار عنوان کرد که ما در همه امور نیازمند منابع مالی هستیم و در حال حاضر منابع مالی ناکافی است و در صدد تأمین این منابع از داخل و خارج هستیم تا این کسری جبران شود.

وی افزود: رئیس‌جمهور اظهار داشت که در بحث تجارت نه اینکه همه مشکلات حل شده اما گشایش‌هایی ایجاد شده و می‌توانم بگویم نشست‌های انجام شده منافعی را برای ما در پی داشته است.

عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: رئیس‌جمهور گفت به دنبال اقدامات صورت گرفته، در حال حاضر شاهد ارزان‌تر شدن قیمت خرید دارو و گندم از خارج هستیم و در توافق اخیر گشایشی ایجاد شده که انشاءالله برای آینده مثمرثمر باشد.

میرمرادزهی خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور در این دیدار عنوان کرد که بعد از سفر خود به هرمزگان سفر به استان سیستان و بلوچستان را در دستور کار خود خواهد داشت و اولین سفر استانی وی در سال 93 سفر به استان سیستان و بلوچستان خواهد بود.

وی افزود:رئیس‌جمهور اظهار داشت که هیچکس حق ندارد به مقدسات دیگران اعتراضی داشته باشد و برای ما همه محترم هستند و اینکه همه ائمه جمعه اهل تسنن و تشیع استان سیستان و بلوچستان در راهپیمایی 22 بهمن در کنار یکدیگر حضور داشتند مایه خرسندی است.

نماینده مردم سراوان در خانه ملت اظهار داشت:‌در آغاز این دیدار نمایندگان استان به بیان مشکلات حوزه‌های انتخابیه خود پرداختند و خواستار رسیدگی به این مشکلات شدند که از جمله مطالب و پیشنهادات مطرح شده این بود که استان سیستان و بلوچستان با توجه به وسعت زیاد آن به سه استان تقسیم شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها