امروز : شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 17
۲۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62238
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۳
تعداد بازدید: 38
به‌گزارش حوزه دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سپاه نیوز، سردار سید مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل ...

به‌گزارش حوزه دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سپاه نیوز، سردار سید مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به خبر برنامه‌ریزی برای حضور یک گروه ارکستر سمفونیک آمریکا به‌منظور اجرای برنامه در ایران تأکید کرد: در جمهوری اسلامی ایران هیچ‌کس منتظر چنین گروهی نخواهد بود.

وی که در جمع تعدادی از مدیران فرهنگی نیروهای مسلح سخن می‌گفت، افزود: طی مدت 35 سال پیروزی انقلاب اسلامی آمریکا هیچ‌گاه از بسط و گسترش فرهنگ خود و ترویج سبک زندگی غربی و هجمه ناجوانمردانه به فرهنگ و آداب و رسوم ایرانیان و ارزش‌های مقدس جامعه ایران اسلامی غافل نبوده است.

جزایری تصریح کرد: تأسیس و راه‌اندازی شبکه‌های ماهواره‌ای، بهره‌گیری خصمانه هالیوود و ساخت فیلم‌های ضد اسلامی و ضد ایرانی، بسیج رسانه‌ای علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مقاومت اسلامی، تولید برنامه‌های رادیویی، استفاده گسترده از موسیقی، مد، طنز، هنر، سرگرمی و ده‌ها ابزار، شیوه ‌و تاکتیک، جنگ‌ همه جانبه‌ای علیه اسلام عزیز به راه انداخته است.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با تأکید بر این که هم‌اکنون جمهوری اسلامی ایران درگیر یک جنگ بزرگ نرم تحمیلی از طرف آمریکاست، خاطر نشان کرد: در شرایطی که آمریکایی‌ها تهاجم نسبت به ارزش‌های جمهوری اسلامی را دنبال می‌کنند، بدیهی است جامعه ایران در اوج بی اعتمادی و با بدبینی کامل نسبت به اینگونه تحرکات دیپلماسی فرهنگی ایالات متحده که با هماهنگی وزارت خارجه این کشور و یکی از اتاق‌های فکر و موسسات مطالعاتی ضد ایرانی سامان داده می‌شود، برخورد خواهد کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار