امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۷:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62242
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۳
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز عصر مجلس مورخ ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز عصر مجلس مورخ 28 بهمن 92 توسط هیأت رئیسه مجلس قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است.

*ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان به رئیس جمهور در مورد صدور دستور بازنگری در احداث تقاطع غیر هم سطح میدان گیل لاهیجان و دستور تصویب در خصوص اتمام بیمارستان‌های دیلمان لاهیجان و سیاهکل و نیز دستور بازنگری در منابع اعتباری بازسازی تالاب بین‌المللی لاهیجان میرکلایه لاهیجان و درخصوص دستور سرعت در اجرای طرح تعریض یکی از راه‌های حوزه انتخابی منتهی به سیاهکل و همچنین دستور تسریع در اجرای تعریف راه دیلمان سیاهکل و صدور دستور برای تصریح در اجرای مجتمع فرهنگی هنری جوانان لاهیجان تذکر داد.

*دوگانی نماینده مردم فسا به وزیر آموزش و پرورش بی‌توجهی به کیفیت آموزش و پرورش و شایسته‌سالاری در نصب مدیران را متذکر شد.

*احمد شوهانی نماینده مردم ایلام به وزیر ورزش و جوانان در خصوص لزوم مقابله با جلوگیری از اعمال غیر اخلاقی در ورزش تذکر داد.

*میرگلوبیات نماینده مردم ساوه و زرندیه به وزیر راه و شهرسازی در مورد مسئولیت مستقیم اداره راه و شهرسازی در تصادف تقاطع فرقان به جاده بوئین زهرا تذکر داد.

*احمد شوهانی نماینده مردم ایلام در تذکری به وزیر اقتصاد خواستار جلوگیری از افزایش سرسام‌آور سودهای بانکی و لزوم مقابله و برخورد با بانک‌های خاطی شد.

*شریعت‌نژاد نماینده مردم تنکابن به رئیس جمهور در مورد تسریع در تعیین تکلیف خسارت‌دیدگان ناشی از برف سنگین ماه جاری در غرب استان مازندران که مورد اعتراض عمومی مردم شده است تذکر داد.

*قاضی‌پور و محجوب نماینده مردم ارومیه و تهران در تذکری به وزیر اقتصاد دارایی خواستار صدور دستور تسریع در اختصاص سهام عدالت به کارگران ساختمانی شدند.

*قادری و ذوالنوار نمایندگان شیراز به وزیر راه و شهرسازی در مورد تصریح در رفع ایرادهای فاینانس خط ریلی شیراز بوشهر اسلویه تذکر دادند.

*علیپور نماینده مردم قائم شهر در تذکری به رئیس جمهور خواستار پرداخت به موقع مطالبات بازنشتگان فولاد کشور خصوصا البرز مرکزی و سوادکوه شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار