امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۰۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62252
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۳
تعداد بازدید: 42
حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بیانات ...

حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بیانات امروز رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم آذربایجان، گفت: اظهارات امروز مقام معظم رهبری باز هم تذکری بود در باب اینکه راه پیشرفت ما اتکاء به ظرفیت‌های درونی است نه نگاه خارجی.

وی افزود: آقایان توجه کنند به اظهارات جان کری که صراحتا می‌گوید مذاکرات آتی بر سر برچیدن سانتریفیوژهاست؛ توجه کنند به سخنان سخیف سخنگوی وزیر خارجه آمریکا که می‌گوید مذاکرات بعدی در مورد موشک‌های بالستیک است. ما انتظار داریم مسئولین در مقابل این بی‌ادبی‌ها برخورد قاطع نشان دهند.

طلا در ادامه به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن و تشکر مقام معظم رهبری از این حضور اشاره کرد و گفت: آنان که معتقدند راه پیشرفت ملت ایران تنها از راه دوستی با آمریکاست باید پاسخگوی این مردم شریف و 225هزار شهید انقلاب و دفاع مقدس و خانواده آنان باشند.

وی تاکید کرد: در این میان عده‌ دیگری هم هستند که  زمانی که مردم ایران می‌جنگیدند و شهید می‌شدند، در کشورهای اروپایی زندگی می‌کردند اما اکنون در بستر آرامشی که به واسطه خون شهدا ایجاد شده چشم از رژیم کودک‌کش صهیونیستی می‌بندند و پیام به رسمیت شناختن این رژیم نامشروع را می‌دهند. اینها یا مرعوبند یا جاهل.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار