امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۹:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62257
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۳
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه نوبت عصر امروز دوشنبه پارلمان، مواد ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه نوبت عصر امروز دوشنبه پارلمان، مواد دیگری از لایحه بودجه سال 93 کل کشور را بررسی و برای تأمین نظر شورای نگهبان به تصویب رساندند.

بر اساس نظر وکلای ملت بند الحاقی 4 تبصره 3 این لایحه با 119 رأی موافق، 27 رأی مخالف و 11 رأی ممتنع از مجموع 200 نماینده حاضر در صحن علنی خانه ملت به تصویب رسید.

طبق این بند الحاقی کارفرمایان خصوصی و تعاونی مکلفند در مجموعه‌های با بیش از یک هزار واحد مسکونی که در سال 1393 نسبت به عقد قرارداد ساخت آنها اقدامی کنند، بر اساس برآورد اداره اوقاف و امور خیریه هزینه احداث مسجد را تأمین یا رأسا نسبت به احداث آن اقدام کنند.

همچنین بهارستان‌نشینان در ادامه جلسه نوبت عصر امروز بند «ز» تبصره 5 لایحه بودجه سال 93 کل کشور را به شرح ذیل تغییر دادند: «به منظور سرمایه‌گذاری در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور، به سازمان‌های گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و شرکت‌های شهرک‌های صنعتی و صنایع کوچک ایران اجازه داده می‌شود با بخش خصوصی و تعاونی تا سقف 49 درصد در قالب شخص حقوقی مشارکت کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها