امروز : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62259
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۳
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه جلسه علنی امروز و در شیفت بعد از ظهر به ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه جلسه علنی امروز و در شیفت بعد از ظهر به اصلاح مواد و تبصره‌های دیگری از قانون بودجه سال 93 کشور اعاده شده از شورای نگهبان پرداختند.

بر اساس تصمیم نمایندگان در تبصره 11 لایحه بودجه و بر اساس بند الحاقی 2 سازمان تأمین اجتماعی و صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر مکلفند در ازای دریافت به ترتیب 7 درصد و 5 درصد حق بیمه نسبت به بیمه نمودن زنان خانه‌دار متأهل به تعداد 200 هزار نفر اقدام نمایند.

همچنین بر اساس تصمیم دیگر نمایندگان مجلس بند «الف» تبصره 13 قانون بودجه در خصوص آموزش و ریشه‌کنی بیسوادی با رأی مثبت 120 نفر از نمایندگان مجلس 7 رأی ممتنع و  13 رأی منفی حذف شد.

در بند «ج» تبصره 15 با رأی نمایندگان مجلس مقرر شد هر یک از وزارتخانه نفت و نیرو از طریق شرکت‌های تابعه ذیربط اجازه داده می‌شود هر دو ماه از هر واحد مسکونی مشترک گاز مبلغ یک هزار ریال و از هر واحد مسکونی مشترک برق مبلغ  500 ریال اخذ و نسبت به بیمه خسارت مالی و جانی اعم از فوت و نقص عضو و جبران هزینه‌های پزشکی ناشی از انفجار، آتش‌سوزی و مسمومیت مشترک شهری و روستایی گاز و برق از طریق شرکت‌های بیمه با برگزاری اقدام نماید.

همچنین در ادامه بند «ب» تبصره  19 نیز اصلاح شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها