امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62269
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۳
تعداد بازدید: 164
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس بهرام بیرانوند طی تذکری در صحن علنی مجلس گفت: بعضی از رسانه‌های زنجیره‌ای با ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس بهرام بیرانوند طی تذکری در صحن علنی مجلس گفت: بعضی از رسانه‌های زنجیره‌ای با زیر سؤال بردن سواد سیاسی نمایندگان مجلس خوراک برای ضدانقلاب درست کرده‌اند تا به مجلس شورای اسلامی فشار بیاورند.

وی ادامه داد: این رسانه‌ها چون نمی‌توانند از همه مفاد تفاهمنامه دیکته‌ای دفاع کنند و چون نمی‌توانند از چهره آمریکا زشتیها را بزدایند، سعی می‌کنند با فشار به نمایندگان، صدای ملت را خاموش کنند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس اظهار داشت: سؤال اینجاست که چرا بعضی سعی می‌کنند وجهه امریکا را از آن همه خیانت و خباثت تطهیر کنند و چرا وقتی نمایندگان، متعرض رفتار آمریکا می‌شوند بعضیها جیغ می‌زنند؟ میزان رأی ملت است و ملت رأی به کفایت سیاسی نمایندگان داده است و نمایندگان حسب تجربه و اصول قطعی علم سیاست می‌دانند که آمریکا قابل اعتماد نیست و ام‌الفساد غرب است.

بیرانوند خاطرنشان کرد: تفاهم‌نامه دیکته‌ای نیز به شکلی است که همین‌ روزنامه‌های زنجیره‌ای جرأت و امکان دفاع از همه مفاد آن را ندارند زیرا آمریکایی‌ها به استناد همین تفاهم‌نامه به دنبال خدشه به حاکمیت ملی هستند و هم اعترافی به حق غنی‌سازی ندارند.

وی افزود :‌ آنچه می‌ماند هجمه رسانه‌ای به نمایندگان منتقد رفتار آمریکا و بعضی مفاد تفاهم‌نامه است که آن هم توسط شبکه خبری خاص شیفته غرب انجام می‌شود.

نماینده مردم بروجرد در خانه ملت اظهار داشت: ما نمایندگان مجلس ضمن حمایت از تلاش تیم‌ مذاکره‌کننده مراقب شرارت‌های آمریکا هستیم و تلاش می‌کنیم تا شر آمریکا را به خودش برگردانیم. ما اُحُدنشینان مجلس شورای اسلامی تا آخرین لحظه‌ ایستاده‌ایم و تا ابد رزمنده‌ایم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار