امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62274
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۱
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، مریلا زارعی شب گذشته در مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد خطاب به پدران و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، مریلا زارعی شب گذشته در مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد خطاب به پدران و مادران شهدا گفت: من و همه افرادی که قدر شما را ندانستیم را حلال کنید.

وی اظهار کرد: من دختری هستم که سهمم از جنگ فقط پر کردن قلک‌هایی بود که مدرسه به ما می‌داد و نامه‌ای به یک رزمنده و هیچ کدام از آنها جز این جمله «جنگ جنگ تا پیروزی» یادم نیست.

زارعی ادامه داد: در آن موقع نمی‌دانستم چه می‌نویسم و درک نمی‌کردم که آرامش آن روزهای من زیر سایه پدر را مدیون خواهران و مادرانی هستم که برادران و پسرانشان در میدان نبرد جلوی دشمن ایستاده‌اند، اما با توجه به این‌که در زمان رفتن به دانشگاه که سهمیه شهدا در نظر گرفته شد من یکی از معترضان بودم، فیلم‌های ابراهیم حاتمی‌کیا دید مرا نسبت به این موضوع عوض کرد.

این بازیگر سینما و تلویزیون، فیلم آژانس شیشه‌ای را احساسی دانست و افزود: یکی از فیلم‌هایی که در زمان دیدنش به هیچ عنوان نتوانستم ریزش اشک‌هایم را کنترل کنم، این فیلم بود.

وی افزود: آقای حاتمی‌کیا لازم است بدانید من یکی از مخاطبان فیلم‌های شما بودم و می‌گویم شما غریب نیستید بلکه فرمانده نسل ما هستید.

ابراهیم حاتمی‌کیا نیز در این مراسم گفت: من سربازی هستم که در میدان مین حرکت می‌کند.

وی افزود: من ادب سربازی را دارم که در میدان مین حرکت می‌کند ولی دوران، دورانی است که روی فرش قرمز باید حرکت کرد.

حاتمی‌کیا با بیان این‌که قصد نداشتم در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر مشهد صحبت کنم، ادامه داد: مشهد شهر دل است و من با شوق خاصی به این شهر عشق آمده‌ام و از خدا می‌خواهم اگر عزتی می‌دهد خودش هم حفظش کند.

وی تصریح کرد: من سربازم و همچنان هم سرباز باقی می‌مانم، هنوز دهه فجر تمام نشده است ولی سربازان به همت مدیران این مملکت در انقلاب فجر، غریب هستند.
انتهای پیام/2202/ز30/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها