امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62289
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۱
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از جلسه امروز 40 پیشکسوت پرسپولیس با علی پروین در محل باشگاه صورت‌جلسه‌ای برای ارسال به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از جلسه امروز 40 پیشکسوت پرسپولیس با علی پروین در محل باشگاه صورت‌جلسه‌ای برای ارسال به وزارت ورزش آماده شد که به شرح زیر است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
وزارت محترم ورزش و جوانان

به استحضار شما می‌رساند در صورتی که واگذاری سهام باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی در اولویت آن وزارت است به شما اعلام می‌کنیم که این سهام به پیشکسوتان و هواداران پرسپولیس که برای این تیم زحمت کشیده‌اند و مالکان اصلی آن هستند واگذار شود، کسانی که برای پرسپولیس زحمت کشیده‌اند و حق آنها است که این سهام به آنها تعلق گیرد.

شما هم باید به درخواست هواداران و پیشکسوتان در این‌باره جامه عمل بپوشانید.

این در شرایطی است که هر 40 پیشکسوت این صورت‌جلسه را امضا و به وزارت ورزش فرستادند.

پیشکسوتان این جلسه شامل بهزادی، وطن‌خواه، خوردبین، محرمی، عابدزاده، عرب‌شاهی، تاتار، مایلی‌کهن، سلطانی و سایر پیشکسوتان پرسپولیس بودند.

این در شرایطی است که در این جلسه همچنین از علی دایی نیز حمایت شد و پیشکسوتان از مسئولان وزارت ورزش خواستند تا به مشکلات مالی پرسپولیس در چهار بازی آینده رسیدگی شود. البته این جلسه طوری بود که برخی طرفین با همدیگر اختلاف نظرهای کوچکی هم داشتند که با راهنمایی‌های پروین مواجه می‌شدند.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها