امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۷:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62294
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۱
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شاخص‌های منتخب بازار سهام امروز به وضعیت سبز درآمده و روند افزایشی به خود ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شاخص‌های منتخب بازار سهام امروز به وضعیت سبز درآمده و روند افزایشی به خود گرفته است؛ شاخص کل نیز بازدهی 1.15 درصدی داشت و از نیمه 80 هزار واحد هم عبور کرد.

در مجموع معاملات امروز بیش از 548 برگ سهم به ارزش 212 میلیارد تومان داد و ستد شد و ارزش روز کل بازار بورس تهران نیز به مرز 397 میلیارد تومان نزدیک شد.

امروز پالایس نفت بندرعباس، مخابرات، بانک‌های صادرات، تجارت، پاسارگاد، پارسیان، سینا و انصار بیشترین تأثیر مثبت را بر شاخص گذاشتند.

در کنار گروه‌های بانکی نمادهای حاضر در گروه پالایشی، فولادی و معدنی نیز تاثیر مثبت بر شاخص داشتند.

در معاملات امروز بورس تهران ایران‌تایر، ‌فنرسازی زر، صنایع ریخته‌گری،‌ مهرکام پارس، فراورده‌های نفت‌سوز آذر، تراکتورسازی و سیمان مازندران بیشتر کاهش قیمت و در مقابل البرز دارو، آبسال و سرمایه‌گذاری خوارزمی پس از بازگشایی افزایش بیش از 12 درصدی قیمت و در ادامه صنایع شیمیایی فارس،‌تولید مواد اولیه داروپخش، نیروکلر و داروسازی امین بیشترین افزایش قیمت را داشتند.

در معاملات حق تقدم نیز حق تقدم سیمان تهران، گروه دارویی سبحان،کارخانجات داروپخش، صنایع شیمیایی فارس، کاشی سعدی،‌موتوژن، سرمایه گذاری البرز، لیزینگ ایران، بانک کارآفرین، توکافولاد، صنایع کاشی سرامیک سینا بیشترین افزایش قیمت و حق تقدم صنعتی آمل کاهش 3 درصدی قیمت را تجربه کرد.

در فرابورس شاخص با افزایش 16 واحدی به 760 واحد نزدیک شد و ارزش بازار اول و دوم نیز از 63 هزار و 311 میلیارد تومان فراتر رفت.

در این بازار هلدینک صنایع معدنی خاورمیانه، پالایش نفت تهران، ذوب‌آهن اصفهان، پالایش نفت لاوان، تأمین مواد اولیه فولاد صبانور، پالایش نفت شیراز، نفت ایرانول، بانک‌های سرمایه، دی، و گردشگری بیشترین تأثیر را بر شاخص گذاشتند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها