امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62320
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۶
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ده طراح جوان و مطرح کشور برای بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران پوستر طراحی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ده طراح جوان و مطرح کشور برای بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران پوستر طراحی می‌کنند.
 
بنابر این گزارش و بر اساس مصوبه ستاد اجرایی بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران، مقرر شد برای اولین بار و به منظور بهره‌گیری از ایده‌های جدید و استفاده از توان و ظرفیت طراحان جوان و صاحب اثر در سطح ملی و بین‌المللی، طراحی پوستر نمایشگاه کتاب به 10 تن از طراحان سپرده شود.
 
این گزارش می‌افزاید، طراحان تا 15 اسفند ماه جاری آثار خود را به ستاد اجرایی نمایشگاه ارسال می‌کنند و این ستاد در نیمه دوم فروردین ماه سال آینده، تصمیم نهایی را برای انتخاب پوستر این دوره از نمایشگاه می‌گیرد.
 
بر اساس اعلام ستاد اجرایی نمایشگاه کتاب تهران، سایر طراحان علاقه‌مند به شرکت در طراحی پوستر بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نیز می‌توانند ضمن تماس با شماره‌ تلفن 38512278 و اعلام آمادگی خود از شرایط طراحی پوسترهای نمایشگاه مطلع شوند.
 
همچنین سایر طرح‌های ارسالی به این ستاد نیز در قالب نمایشگاهی در معرض دید علاقه‌مندان و مخاطبان نمایشگاه قرار می‌گیرد و طی نظرسنجی از مخاطبان در ایام نمایشگاه، به پوستر انتخاب شده از سوی عموم بازدیدکنندگان جایزه تعلق خواهد گرفت.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها