امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6233
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید: 210
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل به نقل از روابط عمومی استانداری اردبیل، سید کمال‌الدین میر‌جعفریان در جلسه بررسی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل به نقل از روابط عمومی استانداری اردبیل، سید کمال‌الدین میر‌جعفریان در جلسه بررسی مشکلات روستاهای هدف گردشگری استان اردبیل با تاکید بر توجه جدی به آبادانی روستاهای هدف گردشگری و شناسایی مکان‌های گردشگری موجود در استان، استعدادیابی این مکان‌ها را در توسعه اشتغالزایی موثر دانست.

وی یادآور شد: استعدادهای گردشگری در برخی روستاهای گردشگری استان بی‌نظیر است که باید با شناسایی و جذب سرمایه‌گذاران به این مناطق در رونق‌بخشی گردشگری و همچنین اشتغالزایی تلاش کنیم.

معاون امور عمرانی استانداری اردبیل با تاکید بر اطلاع‌رسانی از فضاهای گردشگری موجود در استان حضور اصحاب رسانه و مطبوعات و اطلاع‌رسانی از استعدادهای گردشگری و مشکلات موجود در این مناطق را در توسعه گردشگری تاثیرگذار عنوان کرد.

میر‌جعفریان با اشاره به نقش ارتباطات و اطلاعات در شناسایی و تبلیغ روستاهای هدف گردشگری استان بر توجه ویژه به ایجاد زیرساخت‌های مخابراتی و تلفن همراه و اینترنت در این روستاها تاکید کرد.

این مسئول با بیان فرصت‌های متمایز موجود در روستاهای هدف گردشگری در استان خواستار توجه دهیاران به مشکلات موجود در این روستاها و اقدام در جهت حل آن شد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، مدیر کل امور روستایی استانداری اردبیل نیز در این جلسه از وجود 48 روستای هدف گردشگری در استان اردبیل خبر داد.

نصیب نجفی افزود: طبق تفاهم‌نامه منعقد شده بین وزیر کشور، رئیس میراث فرهنگی کشور، وزیر راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و مرکز توسعه روستایی وظایفی برای دستگاه‌های مختلف اجرایی در جهت آبادانی روستاهای هدف گردشگری تدوین شده است.

وی ایجاد پارکینگ بین راهی، توسعه و تعریض راه‌های روستایی، جلوگیری از تخریب ساختار طبیعی روستاها، اجرای طرح هادی در روستاهای هدف گردشگری و احداث پل را از جمله اقدامات تعریف شده برای اجرا در این روستاها عنوان کرد.
انتهای پیام/62005/ی/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها