امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۹:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62331
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۶
تعداد بازدید: 302
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این کمدی اکشن ماجراجویانه با فروشی حدود 49 میلیون دلار، این مقام را از آن خود کرد.

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این کمدی اکشن ماجراجویانه با فروشی حدود 49 میلیون دلار، این مقام را از آن خود کرد.
با این رقم فروش بالا،«فیلم لگو» فروش کلی ده روز اول نمایش خود در سینماهای آمریکا و کانادا را به 129 دلار رساند.
 
این در حالی است که پیش بینی می شد «پلیس آهنی/ روبوکاپ» صدرنشین جدول هفتگی گیشه نمایش سینماهای این منطقه بشود.
اهل فن می‌گفتند این اکشن ماجراجویانه و علمی تخیلی در سه روز اول نمایش خود، حدود 30 تا 35 میلیون دلار فروش خواهد کرد.

 اما نسخه تازه و احیا شده این فیلم موفق دهه هشتاد میلادی با فروشی حدود 22 میلیون دلار در ردیف سوم جدول قرار گرفت.

 نقش پلیس آهنی را در نسخه دوباه سازی شده آن، جوئل کینامان بازی می‌کند. گری اولدمن و مایکل کیتن هم در فیلم حضور دارند.
 


قصه فیلم در سال 2018 در شهر دیترویت اتفاق می‌افتد و درباره پلیس وظیفه‌شناسی به نام آلکس مورفی است که همسر و زندگی خانواگی خوبی دارد.

آلکس در جریان یک درگیری با عوامل فساد و جنایت‌کار، به حالت مرگ می‌افتد. یک دانشمند، قطعات بدن او را با آهن عوض می کند.

بزودی آلکس مورفی تبدیل به یک پلیس آهنی می‌شود و قدرت‌های ویژه زیادی کسب می‌کند. او به کمک این قدرت‌ها، به مبارزه با عوامل فساد می‌پردازد.

خوزه پادیلا فیلم‌ساز اهل آمریکای لاتین، امر کارگردانی «پلیس‌ آهنی» جدید را به عهده دارد. این فیلم با هزینه بالای تولید 100 میلیون دلاری تهیه شده و با توجه به افتتاحیه معمولی خود، باید دید می‌تواند تبدیل به یک کار پرفروش شود یا خیر.

رقیب جدید «پلیس آهنی» در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکا، درام فانتزی و پررمز و راز «افسانه زمستانی» به کارگردانی آکیوا گلدسمن بود. 
این فیلم‌نامه نویس سرشناس صنعت سینما، با این فیلم به جمع کارگردانان پیوسته و نقش‌های اصلی اولین فیلم بلند سینمایی خود را به راسل کرو، کالین فارل و جسیکا براون فیندالی سپرده است.

خط اصلی قصه فیلم درباره سه آدم متفاوت است که سرنوشت و زندگی‌شان به شکل غیر منتظره‌ای در یکدیگر گره می‌خورد و ماجراهایی را می‌آفریند.

 این درام فانتزی در سه روز اول نمایش عمومی خود، حدود 8 میلیون دلار فروش کرد و در ردیف هفتم جدول گیشه نمایش نشست.

فیلم جدید دیگر جدول گیشه «درباره شب آخر» است. این فیلم با فروشی 27 میلیوت دلاری مقام دوم جدول را از آن خود کرد.
 
قصه این فیلم در باره دو زوج جوان متفاوت است که در زندگی خود به نتیجه گیری های تازه ای می رسند.این فیلم را استیو پینک کارگردانی کرده است.
 
بازیگران اصلی فیلم کوین هارت و رجینا هال هستند و کسی پیش بینی چنین موفقیت بالایی را برای آن در جدول گیشه نمایش نمی کرد.
 
ازآن جا که هزینه تولید فیلم حدود 12 میلیون دلار شده است، تحلیل گران اقتصادی سینما از آن به عنوان یک کار پرفروش اسم می برند.

 درام تاریخی «مقبره‌های انسان»، با فروشی 15 میلیون دلاری ردیف چهارم جدول گیشه نمایش را از آن خود کرد.فروش دو هفته ای فیلم به 44 میلیون دلار رسیده است.
 جرج کلونی کارگردان این درام تاریخی است و خود او نقش اصلی آن را هم بازی کرده است. مت دیمون، کیت بلانشت و جان گودمن هم در فیلم بازی دارند. 

هفته قبل«فیلم لگو» با حال و هوای کمدی اکشن و ماجراجویانه خود به فروشی 69 میلیون دلاری دست پیدا کرد و «مقبره‌های انسان» ، موفق به فروشی 22 میلیون دلاری شد. با این رقم فروش، این دو فیلم موفق ترین محصولات سینما طی هفته قبل بودند. 
انتهای پیام
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها