امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62344
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۶
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با وجود تحلیل‌های خوش‌بینانه تحلیل‌گران اقتصادی سینما، «دوم 3» به یک فروش 285 کروری در جدول ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با وجود تحلیل‌های خوش‌بینانه تحلیل‌گران اقتصادی سینما، «دوم 3» به یک فروش 285 کروری در جدول گیشه نمایش سینماهای هند رضایت داد.

البته نمایش عمومی فیلم در تعداد محدودی سالن سینما در هند ادامه دارد. ولی اهل فن بعید می‌دانند این موضوع، ‌فروش کلی فیلم را بیشتر از 290 کرور کند.

با این حال، سازندگان فیلم و اهالی صنعت سینمای هند، از رقم فروش کلان 285 کروری «دوم 3» (که بسیار نزدیک به 300 کرور است) ابراز خشنودی کرده‌اند.

در آخرین روزهای پایانی سال 2013 که «دوم 3» به روی پرده سینماها رفت، اهل فن پیش‌بینی فروشی 300 کروری برای کار تازه عامرخان کردند.

قبل از اکران عمومی این اکشن دلهره‌آور، سومین قسمت «کریش» با بازی هریتیک روشن به فروشی 245 کروری دست پیدا کرده و لقب پرفروش‌ترین محصول تاریخ صنعت سینمای هند را از آن خود کرده بود.

شرکت قدیمی فیلم‌سازی یاش راج فیلز (که تهیه‌کننده مجموعه فیلم «دوم» است) هم امیدوار بود سومین قسمت آن موفق به یک فروش دور از دسترس 300 کروری شود.

عامرخان بازیگر مسلمان بالیوودی نقش اصلی این اکشن ماجراجویانه را بازی کرده و در آن در قالب کاراکتر ضد قهرمان قصه فیلم ظاهر شده است.

در قصه مجموعه فیلم «دوم» شخصیت ضد قهرمان قصه اهمیتی بیشتر از دو کاراکتر ثابت این مجموعه فیلم (با بازی آبیشک باچان و اودی چوپرا) دارد.

باچان و چوپرا دو مامور پلیس هستند که در هر قسمت از این مجموعه فیلم موفق و پرفروش، راهی مبارزه با کاراکتر ضد قهرمان قصه می‌شوند.

اما این کاراکتر ضد قهرمان یک موجود منفی نیست و کارها و اقدامات او، لطمه‌ای به جامعه و مردم عادی نمی‌زند. به همین دلیل، کاراکتر ضد قهرمان این مجموعه فیلم همذات پنداری تماشاچی را با خود دارد.

به نوشته سایت اینترنتی ایندیا اف ام، تولید قسمت سوم فیلم در سکوت خبری انجام شد و این کار باعث توجه بیشتر رسانه‌های گروهی و منتقدان سینمایی به این فیلم شد. آن‌ها می‌گویند با این کار، اشتیاق تماشاگران برای دیدن فیلم افزایش یافت.

عامرخان چهار سال قبل با «3 احمق» یک رکوردشکنی در جدول گیشه نمایش سینماهای هند کرد. این فیلم اولین محصول صنعت سینمایی این کشور بود که موفق به فروشی 200 کروری شد.

اما رکورد این فیلم عامرخان تابستان امسال با دو فیلم «کریش 3» هریتیک روشن و «قطار اکسپرس چنای» شاهرخ خان (با فروش‌هایی 245 و 233 کروری) شکسته شد.

طی چند روز گذشته رسانه های گروهی هند خبر از گمانه زنی های تازه برای بازیگر نقش کاراکتر ضدقهرمان قسمت چهارم فیلم داده اند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها