امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62347
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۶
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، این همایش در روز چهارشنبه ساعت با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، این همایش در روز چهارشنبه ساعت با سخنرانی علی‌اکبر صالحی، رییس سازمان انرژی اتمی ایران و آیت‌الله ابوالقاسم علیدوست دبیر همایش و پیام تصویری آیت‌‌الله عبدالله جوادی آملی در محل سالن همایش‌های سازمان انرژی اتمی ایران آغاز خواهد شد.

سخنرانان اصلی همایش در این روز آیت‌الله محمدجواد فاضل لنکرانی، آیت‌الله ابوالقاسم علیدوست، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مبلغی و دکتر قربان‌نیا خواهند بود.

براساس این گزارش، روز دوم همایش پنج‌شنبه اول اسفندماه در شهر قم از ساعت 8:30 در محل تالار اندیشه پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی (دفتر قم) برگزار خواهد شد، آیت‌الله علی‌اکبر رشاد رییس همایش، بهروز کمال‌وندی معاون راهبردی و امور مجلس سازمان انرژی اتمی ایران و آیت‌الله ابوالقاسم علیدوست دبیر علمی همایش به عنوان سخنرانان افتتاحیه و آیت‌الله محسن فقیهی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی حسینی بیان و محمود حکمت‌نیا به عنوان سخنرانان اصلی به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

پیش از برگزاری این همایش پنج پیش‌نشست با عناوین «ممنوعیت استفاده از سلاح کشتار جمعی(نقد و بررسی ادله)»، «ادله فقهی منع به کارگیری سلاح‌های هسته‌ای (با رویکرد حقوق بشر دوستانه محیط زیست)»، «فقه هسته‌ای ـ استدلالات قرآنی برای ممنوعیت سلاح هسته‌ای»، «تقابل اندیشه اسلامی با اندیشه غربی در زمینه سلاح کشتار جمعی» و « فصل نوین معنویت دینی؛ جهان در برابر سلاح کشتار جمعی، مصونیت بخشیدن ابناء بشر از بلای سلاح‌های کشتار جمعی» در پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، سازمان انرژی اتمی و مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) برگزار شده است.

مرکز فقهی ائمه اطهار(ع)، جامعة المصطفی العالمیه، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و انجمن فقه و حقوق اسلامی حوزه، مراکز همکار در برگزاری این همایش هستند.

انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها