امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62357
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۶
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس روز شمار معکوس آغاز سی‌وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم تنها سه ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس روز شمار معکوس آغاز سی‌وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم تنها سه روز دیگر به پایان می‌رسد و این دوره از مسابقات ساعت 15 روز پنج‌شنبه اول اسفندماه 1392 با تلاوت «وحید وکیلی» نفر اول این رقابت‌ها در سال قبل آغاز خواهد شد.

بنا بر این گزارش قرعه‌کشی مسابقات ساعت 19 روز پنجشنبه برگزار و 197 شرکت‌کننده آقا و 177 شرکت‌کننده خانم از ساعت 8:30 صبح روز جمعه 2 اسفند‌ماه رقابت خود را در این دوره از مسابقات آغاز می‌کنند، همچنین مسابقات همه روز تا ساعت 21 ادامه خواهد داشت.

شرکت‌کنندگان مسابقات از روز چهار‌شنبه وارد شهر شیراز می‌شوند و گروه‌هایی در ایستگاه‌راه‌آهن، فرودگاه و ترمینال اتوبوس‌رانی شهر شیراز و با اهدای شاخه گل از نخبگان قرآنی کشور استقبال می‌کنند، همچنین پس از آن شرکت‌کنندگان آقا در هتل پرسپولیس و شرکت‌کنندگان خانم در هتل بزرگ شیراز اسکان پیدا می‌کنند.

ستاد برگزاری مسابقات با چاپ هزاران کار دعوت از عموم قرآن دوستان برای حضور در این رقابت‌ها دعوت کرده‌ است، همچنین به منظور سهولت دسترسی مردم شیراز تعدادی اتوبوس از نقاط مختلف این شهر به سمت سالن مسابقات در نظر گرفته شده است.

این مسابقات در رشته‌های حفظ کل، حفظ 20 جزء و تلاوت ترتیل، تلاوت تحقیق و مفاهیم قرآن کریم طی چهار روز در شیراز برگزار و آیین اختتامیه مسابقات ساعت 9 صبح روز ششم اسفند‌ماه در تالار حافظ برگزار خواهد شد، همچنین از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس قوه قضاییه برای حضور در آیین افتتاحیه و اختتامیه مسابقات دعوت شده است.

انتهای پیام/ت
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها