امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۴:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62367
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۶
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، ششمین جشنواره سراسری داستان انقلاب در حالی ساعتی پیش به کار خود پایان داد که 3 رتبه برتر و 6 تقدیری این دوره از جشنواره ...

به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، ششمین جشنواره سراسری داستان انقلاب در حالی ساعتی پیش به کار خود پایان داد که 3 رتبه برتر و 6 تقدیری این دوره از جشنواره معرفی شدند.

بنابر این گزارش، در بخش داستان کوتاه «الهه امامی راسخ» با اثر «جای امن» و «مصطفی میرزایی» با داستان « گوسفندی برای شاه» به ترتیب از استان‌های تهران و همدان و «معصومه عیوضی» با اثر «آدمک» به عنوان رتبه برتر در بخش رمان نوجوان معرفی شدند.

هیئت داوران این جشنواره 6 برگزیده دیگر این جشنواره را به این صورت اعلام کرد: در بخش رمان بزرگسال احسان غدیری با اثر «تبخال»، آرزو مهبودی با داستان «تیری توی تاریکی» و محمداسماعیل حاجی علیان با اثر «ایوار» به ترتیب از استان‌های خراسان رضوی، فارس و سمنان مورد تقدیر قرار گرفتند.

بنا بر این گزارش، رمان نوجوان «نشانه‌های بهار» اثر سیدمحمد میرموسوی، داستان کوتاه نوجوان «مجسمه» نوشته محمدباقر سیدی و داستان کوتاه بزرگسال «downhill» اثر سیده زهره میرعیسی خانی از استان‌های گلستان و تهران توسط هیئت داوران به عنوان آثار تقدیری معرفی شدند.

هیئت داوران این جشنواره در بخش بزرگسال و کودک و نوجوان را فیروز زنوزی‌جلالی، راضیه تجار، مهدی کاموس، خسرو باباخانی، محمدرضا بایرامی و سمیرا اصلان پور تشکیل می‌دادندو دبیری هنری آن برعهده حسین فتاحی و دبیر اجرایی آن برعهده علی قربانی بود.

گزارش تکمیلی متعاقبا منتشر می‌شود

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها