امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۰۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62397
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۵۵
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از فاکس نیوز، یک نماینده پارلمان کره جنوبی به اتهام خیانت و تلاش برای شورش علیه دولت با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از فاکس نیوز، یک نماینده پارلمان کره جنوبی به اتهام خیانت و تلاش برای شورش علیه دولت با همکاری کره شمالی به 12 سال زندان محکوم شد. 6 نفر از دستیاران وی نیز به همین جرم به حبس‌های کوتاهتر در زندان محکوم شدند.

لی، 52 ساله، قانونگذار مخالف کره جنوبی پس از برگزاری یک دادگاه بی‌سابقه درباره خیانت و وطن فروشی به توطئه‌چینی برای حمله مسلحانه با حمایت کره شمالی محکوم شده است.

دادگاه می‌گوید که لی و همکارانش قصد حمله مسلحانه به زیرساخت‌های ملی کره جنوبی داشته‌اند. او و همکارانش در یک جلسه محرمانه در ماه می در این زمینه بحث و تبادل نظر کرده بودند.

لی اتهامات خود را رد می‌کند و می‌گوید که سرویس جاسوسی کره جنوبی اتهامات ساختگی علیه او مطرح کرده است تا افکار عمومی این کشور را از تقلب انتخاباتی «پارک گئون هیه» رئیس جمهوری این کشور در انتخابات دسامبر 2012 منحرف کنند. لی معتقد است که سرویس‌های اطلاعاتی کره جنوبی به طور غیرقانونی کمک کرده‌اند که پارک در انتخابات پیروز شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار