امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62402
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۵۵
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، «یاسر الترکى»، رئیس مجلس اداری مرکز حقوق بشر «الحیات» در استان المنیا مصر ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، «یاسر الترکى»، رئیس مجلس اداری مرکز حقوق بشر «الحیات» در استان المنیا مصر تصریح کرد که این مرکز تلاش دارد، از طریق ایجاد کمپین‌ها و فعالیت‌های متعدد در پایگاه‌های مختلف اینترنتی و فیس بوک دروغ‌های دولت قطر و توطئه‌های آن برای به ورطه فنا و نابودی کشاندن خاورمیانه به کمک کشورهای غربی را برملا کند.

الترکی توطئه‌های قطر در منطقه را اشغال کشورهای عربی توسط غرب، تقسیم کشورهای بزرگ منطقه به چندین کشور کوچک، غلبه بر ارتش‌های عربی قدرتمند و در راس آنها ارتش بزرگ مصر ملاحظه می‌کند.

رئیس مجلس اداری مرکز حقوق بشر «الحیات» در ادامه می‌افزاید: این مرکز اقدام به جمع آوری امضاهایی می‌کند که در آنها درخواست شده از کشور قطر در دادگاه بین المللی جنایی شکایت و نسخه‌ای از این شکوائیه به کمیساریای عالی حقوق بشر نیز ارائه شود.

وی خاطر نشان کرد: در این شکوائیه از سیاست‌های دولت قطر که بر حمایت مالی از گروه‌های تروریستی برای متزلزل کردن ثبات و استقرار در کشورهای منطقه متمرکز است و نقش منفی آن در مصر و دیگر کشورهای عربی و اینکه در این خصوص امیر قطر باید در برابر دادگاه جنایی بین المللی مورد بازخواست قرار گیرد، شکایت شده است.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار