امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۹:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62409
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۵۵
تعداد بازدید: 47
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، حجت السلام والمسلمین علی محمدی، سرپرست و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کل کشور و نماینده ولی فقیه که به ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، حجت السلام والمسلمین علی محمدی، سرپرست و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کل کشور و نماینده ولی فقیه که به لبنان سفر کرده است به همراه غضنفر رکن آبادی سفیر ایران در بیروت به دیدار علامه سید علی فضل الله رفت.

در این دیدار دو طرف به بررسی تحولات جهان اسلام و توطئه ها برای فتنه انگیزی بین مسلمانان و تحولات اوضاع در لبنان در پی تشکیل دولت جدید پرداختند.

اقای محمدی در این دیدار بر احترام جمهوری اسلامی به خط مشی علامه محمد حسین فضل الله مرجع شیعیان در لبنان تاکید کرد و گفت:علامه فضل الله خط مشی خود در راستای خدمت به اسلام اصیل را به دست فرزندش سید علی فضل الله داده است.

محمدی با هشدار درباره غفلت مسلمانان و اعراب نسبت به نقشه هایی که برای آنها طراحی شده ، گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی از طریق مشغول کردن مسلمانان به مشکلات داخلی خود توجه آنها را از خطر مقابله با دشمن صهیونیستی منحرف کرده اند و همه منطقه در معرض خطر فتنه انگیزی بین اهل تسنن و شیعیان هستند.

علامه فضل الله نیز به نوبه خود بر اصل تقویت روابط بین مسلمانان منطقه تاکید کرد و گفت: بزرگ ترین خطری که ما را فراگرفته خطر فتنه در جامعه اسلامی است به گونه ای که بسیاری تلاش می کنند که با استفاده از دودی که از منطقه بلند می شود قضیه فلسطین را نابود کرده و دشمن را دوست و دوست را دشمن جلوه بدهند.

وی تاکید کرد: ما به تعامل ایران با مسائل منطقه و روابطش با جامعه بین المللی به دیده مثبت می‌نگریم و امید داریم که این سیاست ایران بر لبنان هم بازتاب مثبت خواهد داشت.

وی پیش بینی کرد که با روی کار آمدن دولت جدید لبنان اوضاع داخلی رو به آرامش نهاده و توزان سیاسی، امنیتی و اقتصادی به کشور بازگردد.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها