امروز : جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 30
۰۰:۱۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6241
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید: 106
بهجت عباسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از بازدید مدیرکل امور بانوان استانداری همدان از کارگاه‌های صنایع ‌دستی بانوان همدانی خبر داد و ...

بهجت عباسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از بازدید مدیرکل امور بانوان استانداری همدان از کارگاه‌های صنایع ‌دستی بانوان همدانی خبر داد و افزود: با توجه به اینکه بانوان زیادی در کارگاه‌های صنایع‌دستی مشغول به فعالیت هستند، مدیرکل امور بانوان استانداری از این کارگاه‌ها بازدید کرد.

وی تصریح کرد: کارگاه‌های رودوزی‌ سنتی، کارگاه مصنوعات چرمی، نقاشی آب طلا روی شیشه و نازک‌کاری چوب کارگاه‌هایی بودند که امروز در بازدید مدیر کل امور بانوان مشکلات خود را بیان کردند.

معاون صنایع ‌دستی سازمان میراث فرهنگی همدان اظهار کرد: در این بازدید مشکلاتی چون فضاهای کارگاهی، عدم نقدینگی و تسهیلاتی با درصدهای پائین برای تکمیل کارگاه‌ها بررسی شد تا بتوان در راستای حل آنها گام برداشت.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه صنایع ‌دستی بانوان به لحاظ بازار کار مشکلی ندارند، باید نسبت به رفع مشکلات آنها که تولیدات این بخش را بر عهده دارند، اقدام کرد.

عباسی اضافه کرد: مدیرکل امور بانوان استانداری همدان در پایان بازدید قرار شد تا جایی که امکان معرفی به بانک‌ها برای دریافت تسهیلات وجود داشته باشد، بانوان فعال صنایع‌ دستی را کمک کند.
انتهای پیام/89003/ی20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار