امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62429
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۰
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، برخی منابع مطلع و امنیتی عراق اعلام کرده‌اند که دستگاه اطلاعات عربستان سعودی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، برخی منابع مطلع و امنیتی عراق اعلام کرده‌اند که دستگاه اطلاعات عربستان سعودی اتاقی را برای نظارت و اشراف بر جنایاتی که گروه‌های تروریستی در عراق مرتکب می‌شوند، ایجاد کرده است.

همچنین گزارش شده است که این دستگاه‌ها به صورت مستمر سلاح و نیرو در اختیار این گروه‌ها که تحت پیگرد ارتش عراق هستند، قرار می‌دهند و شاهزادگان سعودی به شخصه بر فعالیت‌های تروریستی جاری در عراق اشراف و نظارت دارند.

این گزارش‌های خبری با بیان اینکه هدف عربستان سعودی از حمایت از این گروه‌ها تخریب و نابودی عراق است، تاکید می‌کنند که رژیم سعودی برخی از تروریست‌هایی فراری از عراق را در عربستان پناه و به آنها وعده داده که پست‌ها و مناصبی را در عراق به آنها تسلیم خواهد کرد.

گزارش‌های مذکور تاکید می‌کند که خاندان سعودی تاکنون میلیون‌ها دلار برای ضربه زدن به ثبات و استقرار عراق و مقابله با رشد و نمو اقتصادی و تقویت توانمندی‌های ارتش این کشور هزینه کرده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها