امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۵:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62431
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: 60
امیر مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به ساخت تندیس عمر خیام نیشابوری در گیلان اظهار داشت: تندیس مذکور در آستراخان روسیه ...

امیر مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به ساخت تندیس عمر خیام نیشابوری در گیلان اظهار داشت: تندیس مذکور در آستراخان روسیه رونمایی می‌شود.

وی ارتفاع تندیس مذکور را سه متر عنوان کرد و افزود: تندیس عمر خیام نیشابوری شاعر بزرگ ایرانی در فضای 2 هزار و 500 متری پارک دانشجوی دانشگاه آستراخان نصب می‌شود.

مرادی، زمان رونمایی از تندیس عمر خیام نیشابوری را همزمان با برگزاری اجلاس سران کشورهای حاشیه دریای خزر و با حضور رئیس جمهور ایران اعلام کرد.

* برپایی 18 نمایشگاه توانمندی‌های گیلان در رشت

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های گیلان در ادامه از برپایی 18 نمایشگاه توانمندی‌های استان از ابتدای امسال تاکنون در محل نمایشگاه دائمی گیلان در رشت خبر داد.

وی با بیان اینکه تعداد 500 هزار نفر از نمایشگاه‌های مذکور بازدید کردند، تصریح کرد: نمایشگاه توانمندی‌های گیلان به مناسبت فرا رسیدن نوروز در محل نمایشگاه دائمی استان دایر می‌شود.

مرادی به آمادگی شهرداران برای استقبال از مهمانان نوروزی در شهرهای گیلان اشاره کرد و گفت: برنامه‌ریزی لازم برای آشنایی شهرداران با الگوهای جدید شهرسازی، افزایش اطلاعات نسبت به تکنولوژی‌های روز و مالیات بر ارزش افزوده با استفاده از استادان با تجربه انجام شده است.

انتهای پیام/84001/ذ20 
برچسب ها:
آخرین اخبار