امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62455
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خرداد ماه سال 1390 در کشور لبنان همایشی تحت عنوان «اجتهاد و نوآوری فکری امام خامنه‌ای» برگزار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خرداد ماه سال 1390 در کشور لبنان همایشی تحت عنوان «اجتهاد و نوآوری فکری امام خامنه‌ای» برگزار شد که در آن اندیشمندانی از ایران و کشورهای مختلف اسلامی حضور داشتند که به بحث و بررسی و ارائه مقالات خود درباره اندیشه، آراء، افکار و نظریات حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) پرداختند و مجموعه مقالات برگزیده این همایش در کتابی به همین عنوان از سوی موسسه معارف الحکمیه لبنان منتشر شد.
 
انتشارات سروش بنا به اهمیت این همایش، و ضرورت آشنایی هرچه بیشتر اهل قلم و اندیشه با دیدگاه های متفکران مسلمان و غیرمسلمان درباره معظم له این کتاب را با عنوان «اجتهاد و نوآوری فکری آیت الله خامنه‌ای» به زبان فارسی ترجمه نموده و آن را به عنوان یک هزار و ششصدمین اثر انتشارات سروش به بازار نشر عرضه می کند.
 
مراسم رونمایی این کتاب فاخر با سخنرانی آیت الله حائری شیرازی و حضور جمعی از اهالی قلم و اندیشه، رسانه و صاحبنظران فرهنگی برگزار و سرفصل های مختلف این اثر مورد بررسی قرار می گیرد.
 
آیین رونمایی از این کتاب ارزشمند روز دو شنبه پنجم اسفندماه جاری ساعت 15 در سالن اجتماعات انتشارات سروش واقع در خیابان شهید مطهری نبش خیابان شهید مفتح، طبقه هفتم ساختمان سروش برگزار می شود.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها