امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62465
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: 51
علیرضا جهانگیریان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: موضوع متنوع‌سازی نرخ بلیت هواپیما در حال ...

علیرضا جهانگیریان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: موضوع متنوع‌سازی نرخ بلیت هواپیما در حال طی کردن مسیر قانونی خود است، اما منتظر تعیین تکلیف حامل‌های انرژی هستیم.

وی با بیان اینکه آزادسازی نرخ بلیت هواپیما به صورت آزمایشی در دو مسیر اجرا می‌شود، بیان کرد: در این باره مطالعات گسترده و وسیع در حال انجام است.

وی اضافه کرد: به احتمال زیاد، موضوع متنوع‌سازی نرخ بلیت هواپیما اجرا نمی‌شود؛ دولت و مجلس در حال اتخاذ تصمیماتی درباره نرخ حامل‌های انرژی و هدفمندی یارانه‌ها هستند که هماهنگ با اتخاذ این تصمیم، نظرات خود را به زودی اعلام می‌کنیم.

وی بیان کرد: البته نظر خود را درباره متنوع‌سازی نرخ بلیت هواپیما به وزیر راه و شهرسازی اعلام کرده‌ایم و وزیر راه و شهرسازی باید در این باره تصمیم بگیرد.

به گزارش فارس، رئیس سازمان هواپیمایی پیش از این درباره متنوع‌سازی نرخ بلیت هواپیما برای ایام نوروز گفته بود: طرح متنوع‌سازی نرخ بلیت هواپیما آماده شد و در این باره مصوباتی پیگیری می‌شود.

بنا به گفته جهانگیریان این مصوبات در شورای عالی هواپیمایی در حال پیگیری است که به زودی خروجی آن مشخص می‌شود.

وی گفته بود: قیمت‌های بلیت هواپیما در نوروز امسال متنوع‌سازی خواهد شد.
انتهای پیام/آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها