امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62467
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «مقتدا صدر» رهبر جریان صدر در عراق پس از اعلام کناره‌گیری از سیاست، لحظاتی پیش در یک کنفرانس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «مقتدا صدر» رهبر جریان صدر در عراق پس از اعلام کناره‌گیری از سیاست، لحظاتی پیش در یک کنفرانس خبری حضور یافت و اکنون در حال سخنرانی است.
رهبر جریان صدر با انتقاد از عملکرد دولت عراق گفت که  سیاست بابی برای ظلم و تکروی و تجاوز شده است و پول چشمهای مقامات مسئول در دولت مالکی را کور کرده است. ترور‌ها در عراق غوغا می‌کنند و دولت اهمال می‌کند.
وی اظهار داشت: دولت عراق از شرق و غرب حمایت می‌شود و ما می‌‌خواهیم که آنها را راهنمایی کنیم تا عراق در دستان افرادی امین باشد اما اگر ما نتوانستیم تغییری در این امر ایجاد کنیم، باید بگویم که نمی‌خواهیم با ظالمان در یک صف باشیم. من متعلق به همه عراقی‌ها هستم و برای آنها باقی خواهم ماند و به تمام تصمیم‌هایی که تاکنون گرفته‌ام، افتخار می‌کنم.
وی با تاکید بر اینکه خاندان صدر هیچ پست و منصبی نمی‌خواهد، درباره انتخابات آتی عراق گفت که همه باید در انتخابات آتی شرکت کنند تا عراق به دست انسانهایی امین بیفتد. من نیز در این انتخابات با همه یک فاصله واحد را رعایت خواهم کرد.

انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها