امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۰:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62478
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با پایان یافتن مهلت عجمانی‌ها به پرسپولیسی‌ها بابت پرداخت قسط سوم پرداخت حق ترانسفر خلعتبری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با پایان یافتن مهلت عجمانی‌ها به پرسپولیسی‌ها بابت پرداخت قسط سوم پرداخت حق ترانسفر خلعتبری به مبلغ 250 هزار دلار با رایزنی‌های انجام شده عجمانی‌ها تنها تا انتهای ماه میلادی جاری به پرسپولیسی‌ها وقت دادند تا تسویه‌حساب مالی خود را به این باشگاه انجام دهند. اما در صورتی که این تسویه‌حساب تا انتهای ماه جاری انجام نشود و مسائل پیگیری نگردد عجمانی‌ها از طریق سه حالت پرسپولیسی‌ها را دچار مشکل خواهند کرد. اول اینکه طبق قرارداد مندرجه باشگاه عجمان می‌تواند خلعتبری را از هرگونه بازی برای پرسپولیس جلوگیری کند. همچنین احتمال کسر امتیاز نیز از پرسپولیس با توجه به قرارداد امضا شده وجود دارد البته این در شرایطی است که اگر پرسپولیسی‌ها همه‌چیز را پشت گوش بیندازند ماهانه باید جریمه سنگینی نیز بابت پرداخت نکردن قسط سوم ترانسفر خلعتبری به عجمانی‌ها پرداخت کنند.

این در شرایطی است که زمان پرداخت قسط سوم به عجمانی‌ها فرا رسیده، اما آنها تا انتهای ماه جاری میلادی به پرسپولیسی‌ها وقت داده‌اند که نسبت به تسویه‌حساب اقدام کنند در غیر این‌صورت کارهای قانونی خود را دنبال خواهند کرد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها