امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۱۴:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62493
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار احمدرضا رادان گفت: با توجه به پایان سال 92 و آغاز سال 93 مقابله با سرقت به عنوان کار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار احمدرضا رادان گفت: با توجه به پایان سال 92 و آغاز سال 93 مقابله با سرقت به عنوان کار ویژه نیروی انتظامی در دستور کار قرار گرفته و در این راستا 13 فرماندهی تهران بزرگ، خراسان رضوی، اصفهان، فارس، خوزستان، البرز، آذربایجان شرقی و غربی، کرمان، غرب تهران، کرمانشاه، لرستان و مازندران که بیشتر در معرض این جرم هستند، پای کار آمده اند؛ 76 درصد از کل سرقت‌های صورت گرفته در کشور مربوط به این 13 استان است.

وی ادامه داد: هدف استان‌های مذکور باید انجام شدن طرح‌هایی برای رسیدن به بازداشت سارقان و مالخران باشد.

جانشین فرمانده ناجا در خصوص تمهیدات پلیس برای چهارشنبه آخر سال، گفت: نگاه نیروی انتظامی به چهارشنبه سوری، نگاه اجتماعی است نه امنیتی، چرا که حقوق مردم اساسی‌ترین موضوعی است که پلیس به آن توجه ویژه دارد.

رادان تاکید کرد: تصمیم داریم مردم این شب را در محلات خود بگذراند و باعث بسته شدن میادین و بزرگراه‌ها نشوند.

وی به متخلفین هشدار داد و گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته با دادستان کل، اگر افراد حقوق مردم را رعایت نکنند و به معابر اصلی ورود پیدا نمایند و باعث ایجاد ناهنجاری شوند، خودروهای آنان توقیف شده و افراد نیز تا پایان تعطیلات نوروزی میهمان پلیس خواهند بود.

جانشین فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: آمار سرقت‌های خرد در سالجاری افزایش داشته و این به علت پررنگ شدن برخی از موضوعات اقتصادی است؛ تصمیم داریم در باقیمانده امسال این آمار را کاهش دهیم تا در سال آینده شاهد اتفاقات و خبرهای خوبی در خصوص کاهش سرقت باشیم.

این مقام ارشد انتظامی کشور تاکید کرد: البته در این خصوص مردم نیز باید همکاری داشته باشند و به سخت تر شدن وقوع جرم کمک کنند زیرا در اغلب مواقع بی توجهی و بی مبالاتی مردم زمینه ساز بروز سرقت می‌شود.

رادان در پاسخ به سوالی در خصوص امنیت سفرها و تعطیلات نوروزی گفت: از مردم می‌خواهیم نکات ایمنی را رعایت کنند، همچنین پلیس نیز در ایام عید طرح‌های امنیت محله محور را تقویت می‌کند.

وی در خصوص آخرین اخبار از پنج مرزبان ربوده شده توسط گروهک جیش‌العدل، گفت: براساس آخرین اطلاعات این افراد سالم هستند و در خاک پاکستان مستقر شده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها