امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62509
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۱
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از اداره‌کل اطلاعات استان کرمانشاه، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی در آیین تودیع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از اداره‌کل اطلاعات استان کرمانشاه، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی در آیین تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید اطلاعات استان کرمانشاه اظهار داشت: مدیران نظام اسلامی، سرمایه‌های کشور هستند.

وزیر اطلاعات ادامه داد: این وزارتخانه همیشه به مدیران، حمایت‌های لازم را ارائه کرده و نقش حمایتی ویژه‌ای نسبت به آنها داشته است.

وی تدبیر در امور و حرکت بر مبنای عقلانیت و پرهیز از حب و بغض‌ها را رویه این وزارتخانه عنوان کرد و افزود: این اقدامات جامعه را در مسیر عقلانیت و معنویت قرار می‌دهد و پشتوانه‌ای برای امنیت اجتماعی خواهد بود.

علوی افزود: هر زمان مسئولان کشور با هم هم‌صدا و هم‌دل بوده‌اند، پیشرفت در امور حاصل و حضور مردم در صحنه‌های انقلاب را در پی داشته که افزایش حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال نمونه بارز آن است.

به گفته این مسئول، وقتی مردم شاهد باشند که متولیان نظام با درایت و عقلانیت در پی تامین امنیت و رفع مشکلات آنان هستند، حتما در صحنه‌های انقلاب، حضوری فعال خواهند داشت.

وی تاکید کرد: دولت به‌تنهایی قادر به رفع مشکل بیکاری نیست، بلکه باید با فراهم کردن بسترهای امن برای حضور مردم و بخش خصوصی، زمینه ایجاد فرصت‌های شغلی و چرخه روان اقتصادی را فراهم کنیم.

وی خاطرنشان کرد: باید امنیت لازم را برای سرمایه‌گذاران چه داخلی و چه خارجی فراهم کنیم، زیرا اگر شرایط امنی برای ورود سرمایه‌گذاران در بخش‌های مولد و اقتصادی جامعه وجود نداشته باشد، انتظار برای رفع معضل بیکاری بیهوده خواهد بود.

وزیر اطلاعات امنیت پایدار استان کرمانشاه را ستودنی ارزیابی کرد و از تلاش و زحمات همه اعضای شورای تامین این استان قدردانی کرد.

براساس حکم وزیر اطلاعات، خراسانی به‌عنوان مدیرکل جدید اطلاعات استان کرمانشاه معرفی و از خدمات صدر به‌عنوان مدیرکل سابق اطلاعات استان کرمانشاه تجلیل شد.
انتهای پیام/2700/ش
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها