امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6251
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، نهمین دوره از جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی از پیش از ظهر امروز در اصفهان آغاز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، نهمین دوره از جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی از پیش از ظهر امروز در اصفهان آغاز شده و این جشنواره تا 21 اردیبهشت ماه جاری ادامه دارد.

معرفی شرکت‌های فن‌آفرین، سرمایه‌گذاران کارآفرین و طراحان کسب و کار برتر از مهم‌ترین رویکرد‌های مسئولان اجرایی این جشنواره ملی شیخ بهایی است.

توسعه فن‌آفرینی، خلاقیت و نوآوری در سطح کشور و معرفی برترین‌های عرصه فن‌آفرینی به منظور توسعه شرکت‌های دانش‌ بنیان از مهم‌ترین اهداف برگزاری این جشنواره در سطح ملی به شمار می‌رود.

همچنین برگزاری جشنواره‌های ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی سبب فراهم‌سازی بستر‌های مورد نیاز برای تجاری‌سازی دستاورد‌های فناوری در سطح کشور می‌شود.

در نهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی جوایزی شامل تندیس پیروز، جایزه نقدی 15 میلیون تومانی و یک بورس تحصیلی در مؤسسه آموزش عالی آزاد آتیه ایرانیان به ارزش پنج میلیون تومان به کار‌آفرینان برتر اهداء می‌شود و مسئولان با اهدای جایزه تندیس پیروز به کار‌آفرینان برتر و نمونه کشور از این افراد حمایت می‌کنند.

نو‌‌آوری، خلاقیت، درآمد‌زایی و توسعه‏پذیری از مهم‏ترین معیارهای در نظر گرفته شده برای برگزیدگان جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی است و مسئولان با برگزاری این جشنواره‌ها زمینه‌های حضور‌‌ سرمایه‌‌گذاران را در کنار کار‌آفرینان و نو‌آوران فراهم می‌کنند.
انتهای پیام/63004/ب20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها