امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62524
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۵۲
تعداد بازدید: 131
همان طور که کودکان نیاز به مراقبت والدین در دنیا امروزی یا واقعی هستند، نیاز به مراقبت در دنیای مجازی هم هستند، والدین می توانند با دانلود نرم ...

همان طور که کودکان نیاز به مراقبت والدین در دنیا امروزی یا واقعی هستند، نیاز به مراقبت در دنیای مجازی هم هستند، والدین می توانند با دانلود نرم افزاری که دریچه فناوری اطلاعات آن را آماده کرده با ایجاد محدودیت هایی فرزندان خود را کنترل کنند.

والدین می‌تواند با نرم افزار Salfeld Child Control محدودیت‌هایی را برای استفاده فرزندان از رایانه تعیین کنند و از نظر زمانی آن را محدود کند، یا اجرای فایل‌های خاص و نرم‌افزارهای را محدود کنند.


همچنین کاربر اصلی می‌تواند با ایجاد لیست سیاه، کاربران را از ورود به آن سایت‌ها منع کند، در واقع این همان قابلیت فیلترینگ خانگی خواهد بود. بعد از پایان محدودیت های قائل شده، کامپیوتر قفل یا خاموش خواهد شد. همچنین در پایان Salfeld Child Control می‌تواند گزارشی از فعالیت کاربر را تهیه و به آدرس ایمیلی خاص ارسال کند. قابلیت قفل کردن برخی از فولدرهای شخصی درون هارد دیسک نیز میسر خواهد بود.
 
از قابلیت‌های کلیدی این نرم‌افزار می‌توان به قفل کردن برخی فایل‌ها در هارددیسک، امکان فیلتر کردن کلمات خاص برای جلوگیری از جستجو در فضای اینترنت، فیلتر کردن دانلود و آپلود و یا به اشتراک گذاری آن‌ها اشاره کرد.

 

مشخصات 
  حجم: 23.52 مگابایت
  نسخه: 2014.14.604
  اجرا در: ویندوزهای XP, 7, 8

 

راهنمای نصب
  - نرم افزار را با اطلاعات موجود در فایل serial و یا CC-Keygen فعال کنید.

 

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها