امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۵:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62536
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۰
تعداد بازدید: 98
ابولقاسم رئوفیان، دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین در گفت‌وگو با خبرنگارحوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ربایش پنج ...

ابولقاسم رئوفیان، دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین در گفت‌وگو با خبرنگارحوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ربایش پنج تن از مرزبانان کشورمان در مرزهای شرقی کشور و سکوت مجامع بین‌المللی و نهادهای حقوق بشری از جمله سازمان ملل متحد در این مورد اظهار کرد: از آمریکا جز رفتارهای متناقض انتظاری نیست، زیرا کشوری که از بدو تأسیس تا کنون بنا را بر سلطه، استثمار و استعمار ملت‌ها گذاشته و حقوق بشر را بهانه‌ای برای تأمین منافع خود در دنیا می داند.

رئوفیان با انتقاد از سیاست‌های حقوق بشری آمریکا آن را به دم خروس تشبیه کرد و گفت:‌ در طول تاریخ هیأت حاکم در آمریکا خود را متولی دفاع از حقوق بشر در دنیا معرفی کرده است  اما خود آنها یکی از ناقضین اصلی حقوق بشر در دنیا هستند.

وی افزود: دنیا امروز متوجه این موضوع شده است که آمریکا فقط شعار دفاع از حقوق بشر را سر می‌دهد و هدفش هم فریب افکار عمومی است تا با ادعای  حامی حقوق بشری خود منافعش را تأمین کند.

دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین: معتقدم هر اقدامی که از سوی مسئولین آمریکایی در طول تاریخ و مخصوصاً بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون  صورت گرفته است با اصولی که اسلام مبنی در حفظ حقوق بشر بر آن تأکید دارد در عین حالی که منافات دارد متناقض هم است.

رئوفیان تصریح کرد: اظهارات دوگانه آمریکا، که هر روز با ادبیاتی جدید تر و در راستای منافع خود انجام می‌شود بسیار مضحک و خنده دار است.

وی در پایان تاکید کرد: علاوه بر مسئولان داخلی ما که وظیفه قطعی و حتمی برای آزادی انسان‌های شریف و بی‌گناهی که از مرزهای کشور حفاظت می‌کردند دارند، همه کشورهایی که دایه ادعای دفاع از حقوق بشر هستند هم باید تمام تلاششان را در ارتباط با این موضوع انجام دهند تا  این افراد به آغوش خانواده و کشورشان بازگردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها