امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62537
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۰
تعداد بازدید: 67
بیت‌الله بدرلو سخنگوی جمعیت آبادگران جوان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بیانیه مداخله ...

بیت‌الله بدرلو سخنگوی جمعیت آبادگران جوان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بیانیه مداخله جویانه وزارتخارجه آمریکا در خصوص رفع حصر سران فتنه و سکوت حقوق بشر در قبال به  گروگان‌گرفته شدن 5 مرزبان ایرانی گفت: حمایت آمریکا از افرادی که در سال 88 کشور را به مدت 8 ماه به آشوب کشیدند بیانگر آن است که آمریکا در طراحی و اجرای قائله فتنه 88 نقش داشته است.

سخنگوی جمعیت آبادگران جوان با بیان اینکه مردم در یوم‌الله 9 دی پاسخ روشنی را در برابر فتنه‌گران اعلام کردند، گفت: تصمیم‌گیری در مورد وضعیت سران فتنه امری داخلی است که با صلاحدید مسئولان کشوری صورت بگیرد و نظام باید با همان بصیرت و بینشی که در سال 88 به کار گرفت با فتنه‌گران برخورد کند.

بدرلو با بیان اینکه آمریکا در سال‌های گذشته اقدامات مداخله‌جویانه‌ای را در امور داخلی کشورمان و سایر کشورها انجام داده است، خاطرنشان کرد: هیچ کشوری حق دخالت در امور ایران را ندارد اما دولت‌ آمریکا با روحیه کدخدا گرایانه‌ای به خود اجازه می‌دهد که در امور داخلی کشورها دخالت کند درحالی که در واقع حق چنین کاری را ندارد.

وی به سکوت معنادار آمریکا در خصوص به گروگان‌ گرفته شدن 5 مرزبان ایرانی اشاره کرد و خاطرنشان کرد: آمریکا یکی از حامیان بزرگ گروه‌های تروریستی است بنابراین سکوت آمریکا درباره اقدامات گروه تروریستی «جیش العدل» جای پرسشی را نمی‌گذارند جز اینکه گروهک‌های تروریستی با پیروی از سیاست‌های ضدحقوق بشری آمریکا دست به عملیات‌های تروریستی می‌زنند و این یک نمونه ازآن است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار