امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۵:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6254
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید: 125
میرهادی قره‌سیدرومیانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در حاشیه بازدید از مجموعه اسدآبادی اظهار کرد: اکنون مسکن‌ها جایگزین درمان‌های اساسی شده و ...

میرهادی قره‌سیدرومیانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در حاشیه بازدید از مجموعه اسدآبادی اظهار کرد: اکنون مسکن‌ها جایگزین درمان‌های اساسی شده و مدام با تزریق مسکن‌های مقطعی تصور درمان را داریم در حالی که با مسکن‌های مقطعی نه تنها مشکل اساسی حل نخواهد شد بلکه رنگ و بوی حادتری نیز به خود می‌گیرد.

وی افزود: معضلات با ارتباطات حل نمی‌شود بلکه باید تغییرات اساسی و کلان را در ساختارهای نهادی کشور از جمله بخش بهداشت و درمان بوجود آورد و این سیستم بیمار را برای همیشه درمان کرد.

قره‌سیدرومیانی با اشاره به اینکه به راحتی می‌توان اعتبارات کم را با استفاده از ارتباطات به مجموعه‌هایی مانند اسدآبادی تزریق کرد اما مجموعه درمانی که در شهرها، استان‌ها و در نقاط دیگر کشور است چه می‌شود آیا آنان هم باید به دنبال ارتباطات باشند.

قره‌سیدرومیانی خواستار اقدام عملی برای درمان این بیماری ریشه‌ای در ساختارهای کشور شد و گفت: اکنون در مجموعه‌ای که تمام توان و انرژی کارکنان و مدیریت آن معطوف به حوزه تخصصی خود یعنی بهداشت و درمان باشد به دنبال اقدامات جانبی از کسب منابع مالی برای سر پا نگه داشتن ساختمان‌های با قدمت 40 سال است.

این نماینده مجلس نهم در عین حال کلید تغییرات را در دست تک تک اعضای جامعه دانست و گفت: ما هر کدام به راحتی می‌توانیم تغییرات و تحولات در جامعه خود را رقم بزنیم.
انتهای پیام/60002/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها