امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62542
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،‌ حسن روحانی در دیدار با رئیس مجلس سوریه با تأکید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،‌ حسن روحانی در دیدار با رئیس مجلس سوریه با تأکید براینکه مواضع سوریه در مذاکرات ژنو 2 مواضع خوبی بود گفت: امیدواریم سوریه در صحنه سیاسی مردمی به موفقیت‌های جدیدی دست پیدا کند.

رییس جمهوری با بیان اینکه برگزاری انتخابات آزاد و خوب در سوریه می‌تواند بسیاری از ابهامات را از بین ببرد گفت: برای ایران بسیار مهم است که سوریه هرچه سریعتر به ثبات برسد و آمادگی لازم برای برگزاری این انتخابات را بدست آورد؛ ایران از این انتخابات آزاد حمایت می‌کند.

روحانی تأکید کرد: ایران در مبارزه با تروریسم جدی است و در برقراری صلح و ثبات در منطقه نیز از عزم و اراده کافی برخوردار است.

رییس مجلس سوریه نیز در این دیدار با ابلاغ سلام‌های گرم دولت و ملت خود به روحانی و ملت ایران گفت: به هر میزان که به زمان انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می‌شویم، مسائل و مشکلات بیشتر می‌شود تا انتخابات در زمان مقرر آن برگزار نشود.

محمد جهاد اللحام همچنین از ابتکار ایران در ارائه طرح مقابله با خشونت و افراطی‌گری به سازمان ملل که با اجماع به تصویب رسید و می‌تواند آثار مثبتی در مقابله و رویارویی با تروریسم در منطقه و جهان داشته باشد قدردانی و تشکر کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها