امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۲۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62549
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۰
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار پارلمانی برگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در اختتامیه نهمین کنفرانس اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی برگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در اختتامیه نهمین کنفرانس اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی که در محل سالن اجلاس سران در حال برگزاری است با اشاره به مباحث مطرح شده در این کنفرانس گفت: بحث‌های زیادی انجام شد و طی آن مشکلات کشورها مطرح گردید.

وی اضافه کرد: حسن کار این است که درک نسبی در پارلمان‌های اسلامی نسبت به مشکلات وجود دارد که در مجموع طی مذاکرات شاهد همگرایی بودیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد که نتایج چنین کنفرانس‌هایی منجر به رفع مشکلات جهان اسلام خواهد شد.

لاریجانی با بیان اینکه کنفرانس‌های اسلامی پایه اقداماتی است برای رفع مشکلات جهان اسلام، از همه هیأت‌های پارلمانی به پاس حضور در این اجلاس قدردانی کرد و ابراز امیدواری کرد نتایج نشست برای ملل اسلامی همراه با خیر و برکت باشد.

وی افزود: همانطور که در مسیر مذاکرات طی این نشست دو روزه مشخص شد همه نمایندگان هیأت‌های پارلمانی به نوعی به پدیده زشت تروریسم اشاره کرده و نگرانی خود را از این گونه اقدامات بیان کردند.

رئیس مجلس شورای اسلامی حادثه بمب‌گذاری امروز در کشور لبنان را محکوم کرد و گفت: امیدوارم دولت لبنان بتواند با این گونه پدیده‌ها که در بخشی از عراق، لبنان و افغانستان شاهد آن هستیم، البته در کشور خود با توانمندی برخورد کند.

لاریجانی همچنین تاکید کرد که پیام نشست‌های همانند کنفرانس مجالس اسلامی فهم مسائل این چنینی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها