امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۷:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62550
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۰
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مراسم در اختتامیه نهمین کنفرانس اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مراسم در اختتامیه نهمین کنفرانس اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی، گزارش کمیته زن و حقوق بشر، کمیته عمومی، کمیته سند بیانیه و کمیته فرهنگی قرائت و با نظر اکثریت اعضا به تصویب رسید.
اسماء موسوی عضو کمیته حقوق بشر در بیان جزئیات این گزارش گفت: دیدگاه‌های متفاوتی در این زمینه وجود داشت اما چون اهداف یکی بود همان اهداف قطب‌نمای اعضا قرار گرفت. در نهایت باعث شد ما به متن واحد برسیم.
وی اضافه کرد: در کمیته تلاش کردیم روی مسائل مهم این موضوع تأکید کنیم به همین دلیل مسائل بررسی شد و به نحوی در گزارش آمد.
موسوی در همین زمینه تصریح کرد: آنچه کشورهای غربی افتخار می‌کنند به دفاع از حقوق زنان اما روز به روز در این زمینه متلاشی می‌شوند.
وی با تأکید بر اینکه در کمیته به دنبال تقویت جایگاه زنان و جوانان و توجه به فلسطینی‌ها بودیم خاطرنشان کرد: این کمیته دارای اهمیت است باید در اجلاس به مباحث آن توجه شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها