امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62559
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۰
تعداد بازدید: 59
 به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیانیه پایانی نهمین کنفرانس اتحادیه مجالس کشورهای اسلامی با نظر مثبت اعضا ...

 به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیانیه پایانی نهمین کنفرانس اتحادیه مجالس کشورهای اسلامی با نظر مثبت اعضا به تصویب رسید.
بنا بر این گزارش، در بررسی پایانی این بیانیه نماینده مردم عراق با اشاره به انفجارهای پیاپی در این کشور گفت: ما خواستار این هستیم که در بیانیه پایانی به بحث مبارزه با تروریسم در کشور عراق اشاره شود.
همچنین نماینده سوریه نیز با اشاره به حاکم شدن حمام خون بر این کشور به دلیل فعالیت‌های تروریسمی خواستار نام برده شدن از این کشور در بیانیه پایانی شد.
نماینده مردم لبنان نیز با اشاره به انفجار امروز در بیروت گفت: باید بحث مبارزه با تروریسم نیز در لبنان به بیانیه پایانی اضافه شود.
همچنین نمایندگان یمن نیز تقاضای مشابهی را مطرح کردند. در پاسخ به این تقاضاها لاریجانی رئیس اتحادیه مجالس کشورهای عضو همکاری‌های اسلامی با اشاره به اینکه مسأله تروریسم امروز همه کشورهای مسلمان را درگیر کرده است به صورت عام در مبارزه با تروریسم تأکید شده است.
همچنین نماینده فلسطین خواستار تأکید بر تشکر از اتحادیه اروپا به دلیل تحریم اسرائیل از سوی کشورهای اروپایی به دلیل شهرک‌سازی شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار