امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62585
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۷
تعداد بازدید: 63
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، غضنفر رکن آبادی سفیر ایران در لبنان انفجار نزدیک ساختمان رایزنی فرهنگی ایران در منطقه بئر حسن ضاحیه را ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، غضنفر رکن آبادی سفیر ایران در لبنان انفجار نزدیک ساختمان رایزنی فرهنگی ایران در منطقه بئر حسن ضاحیه را محکوم کرد.

رکن آبادی گفت که یکی از نیروهای امنیتی که مسئولیت محافظت از ساختمان رایزنی فرهنگی ایران را برعهده داشت در این انفجار به شهادت رسید.

وی به نام و هویت این نیروی امنیتی اشاره ای نکرد.

سفیر ایران تاکید کرد: رهروان و فرزندان پیامبر اعظم(ص) به هیچ وجه از این اقدامات تروریستی هراسی به خود راه نمی‌دهند.

وی افزود: ما به رویکرد خود نسبت به قضیه فلسطین افتخار می‌کنیم و چنین اقدامات تروریستی نمی‌تواند هرگز این رویکرد ما را تغییر دهد.

رکن‌آبادی گفت: ما در راه خود استواریم و تا آزادی تمامی سرزمین فلسطین ایستاده‌ایم.

سفیر کشورمان در بیروت تأکید کرد که همه کارکنان مرکز رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بیروت در سلامت کامل به سر می‌برند.

ارتش لبنان اعلام کرد: دو انفجار امروز به طور همزمان یکی با خودروی بمب گذاری شده نزدیک رایزنی فرهنگی ایران در بیروت و دومی در مقابل یک نمایشگاه اروپایی در جنوب بیروت روی داده است.

منابع امنیتی گفتند که این انفجارها با دو بسته انفجاری به وزن 75 و 50کیلوگرم رخ داده است.

در پی وقوع دو انفجار تروریستی که یکی نزدیک مرکز رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در منطقه بئر الحسن بیروت روی داد، 5 نفر کشته و 125تن نیز زخمی شدند.

انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها