امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۹:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62601
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۷
تعداد بازدید: 63
محسن زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: نشست هم اندیشی استانی سمن‌های عفاف و حجاب به منظور همفکری برای اجرایی کردن فعالیت‌ها روز جمعه در ...

محسن زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: نشست هم اندیشی استانی سمن‌های عفاف و حجاب به منظور همفکری برای اجرایی کردن فعالیت‌ها روز جمعه در استان البرز با حضور معاون ساماندهی امور جوانان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این نشست به جمع بندی نهایی رسیده می‌شود که از این به بعد سمن‌ها به صورت هماهنگ فعالیت‌های جامعی را در حوزه عفاف و حجاب داشته باشند این سمن‌ها توسط استان‌ها معرفی شدند و البته معیارهایی برای انتخاب این سمن‌ها وجود داشت مانند اینکه در زمینه عفاف و حجاب چند سال فعالیت مطلوبی داشته باشند و فعالیت خود را در رده سنی جوانی انجام دهند.

مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی وزارت جوانان اظهار داشت: یک گروه مرجع فعالیت این سمن‌ها را بررسی می‌کند و از سوی دیگر استان‌ها هم بر روی فعالیت‌های انجام شده آنها نظارت دارند اما در این نشست چون نشست هم اندیشی است سمن‌های برتر معرفی نمی‌شوند و تنها به منظور هماهنگ شدن فعالیت‌ این سمن‌ها نشست هم اندیشی برگزار می‌شود.

زارعی افزود: آسیب اساسی که باعث می‌شود سمن‌ها در حوزه جوانان کارآیی لازم را نداشته باشد این است که علی رغم کارهای خوبی که انجام می‌شود اما به صورت جزیره‌ای فعالیت می‌کنند و ما تلاش می‌کنیم تا آنها را به صورت شبکه‌های هماهنگ تبدیل کنیم تا با هماهنگی یکدیگر فعالیت‌های خود را انجام دهند تا شاهد بازخوردها و تأثیرات بیشتری باشیم.

انتهای پیام/‌
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها