امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۴:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62635
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از وای نت نیوز رژیم صهیونیستی، رئیس بانک مرکزی اسرائیل طی سخنانی گفت: تغییرات جمعیتی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از وای نت نیوز رژیم صهیونیستی، رئیس بانک مرکزی اسرائیل طی سخنانی گفت: تغییرات جمعیتی مانند افزایش سن و نسبت جمعیت اعراب و یهودیان فوق ارتدوکس در جامعه اسرائیل چشم انداز رشد بلند مدت کشور را تهدید می کند.!

کارنیت فلاگ (Karnit Flug) رئیس بانک مرکزی اسرائیل یک روز پس از آنکه دفتر مرکزی آمار رژیم صهیونیستی اعلام کرد نرخ رشد اسرائیل در نیمه دوم سال 2013 نسبت به سال پیش از آن که 3.8 درصد بوده کاهش یافته و به 2.8 درصد رسیده است، گفت: نرخ پایین اشتغال بویژه در میان مردان اولترا ارتدکس و زنان عرب مانع رشد اقتصادی رژیم صهیونیستی است.

اعراب حدود 20 درصد از جمعیت نزدیک به 8 میلیونی اسرائیل را تشکیل می دهند. یهودیان اولترا ارتدکس نیز کمتر از 10 درصد هستند، اماهر دوی آنها سریعترین رشد در جامعه جمعیتی اسرائیل را دارند.

اسرائیل تلاش کرده است تا به مسئله مردان اولترا ارتدوکس رسیدگی کرده و با تهیه پیش نویس قانونی جدید آنها را به پیوستن به نیروی کار و انجام خدمات ملی به جای مطالعه تورات وادار سازد.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها