امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 20
۰۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62657
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، داوود کشاورزیان در این مراسم با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، داوود کشاورزیان در این مراسم با اشاره به رویکرد دولت یازدهم مبنی بر تعامل و توسعه مناسبات با دیگر کشورها اظهار داشت: از اولویت‌های برنامه دولت و‌ دستگاه‌های اجرایی، همکاری و فراهم آوردن روابط تجاری، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی به ویژه با کشورهای همسایه است.
وی ادامه داد:‌ روابط فی‌مابین جمهوری اسلامی ایران با اقلیم کردستان عراق در تمامی زمینه‌ها مناسب است.
کشاورزیان ضمن اظهار رضایت از آمار تردد مسافر و حمل و نقل کالا از مرزهای زمینی با اقلیم کردستان افزود: مرز زمینی باشماق از مرزهای پرتردد در استان کردستان است و امید است با توجه به سرمایه‌گذاری انجام شده در منطقه در استان و منطقه همچنین ظرفیت موجود این روند رو به افزایش باشد.
معاون وزیر راه و شهرسازی از سرمایه‌گذاری مناسب سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در توسعه، تکمیل و تجهیز پایانه‌های مرزی باشماق خبر داد و گفت: تاکنون حدود 20 میلیارد تومان در رابطه با سالن تجاری، مسافری و سایر تأسیسات جانبی پایانه هزینه شده است.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: همچنین برای بهسازی و ارتقای سطح مسیر سنندج – مریوان – باشماق نیز سرمایه‌گذاری مناسبی از سوی وزارت راه و شهرسازی و این سازمان انجام یافته است که امید است عملیات اجرای آن به زودی تکمیل شود.
وی ‌اظهار امیدواری کرد:‌ مشکلات کشور سوریه هرچه زودتر پایان پذیرفته و امکان تردد مسافران و ترانزیت از طریق خاک اقلیم کردستان به آن کشور صورت پذیرد.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار