امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62664
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حسینعلی ضیائی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حسینعلی ضیائی مدیرعامل شرکت پست بانک ایران، با اشاره به برنامه 100 روزه دوم این بانک گفت: در نظر داریم منابع بانک را به 60 هزار میلیارد ریال افزایش دهیم.

وی با اشاره به مصرف بهینه منابع افزود: از جمله تسهیلات جدید می‌توان به صدور کارت اعتباری، انواع تسهیلات دیگر به منظور تأمین بخشی از سرمایه در گردش بنگاه‌های اقتصادی، تولیدی و اشتغال‌زایی کشور به ویژه در مناطق روستائی و دور دست اشاره کرد.

ضیایی از دیگر برنامه های خود، به اخذ عملیات صندوق توسعه ملی به منظور پرداخت تسهیلات به طرح های بخش های آب و کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست و آغاز پرداخت تسهیلات آن در سطح کشور اشاره کرد و گفت: در راستای عمل به تکالیف مندرج در قانون برنامه پنجم توسعه کشور، ایجاد 6 هزار دفتر خدمات بانکی جدید در سطح کشور را مد نظر داریم.

وی در مورد وضعیت درآمدی بانک و همچنین سهام آن در بورس توضیح داد: تلاش ما این است که با حضور در مناطق روستائی و دور دست و توسعه خدمات در سطح کشور بتوانیم EPS مادی و معنوی را همزمان محقق کنیم.

وی در رابطه با همکاری با دیگر سازمان ها، تصریح کرد: با توجه به 14 هزار و 500 شعبه و دفتر خدمات بانکی، آماده همکاری با تمامی سازمان ها و دستگاه های اجرائی کشور به ویژه دستگاه های متولی امور روستائی همچون استانداری‌ها، فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و دهیاری‌ها، سازمان تامین اجتماعی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان بهزیستی کشور و مجموعه بانک‌ها و بخش‌های اقتصادی و پولی جامعه هستیم.

وی همچنین تأکید کرد: پیگیر افزایش سرمایه بانک از 560 میلیارد ریال به 4 هزار میلیارد ریال، هستیم.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها