امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۶:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62702
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۱
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، حسینی ظهر امروز در همایش حراست از منظر آموزه‌های دینی در گرگان اظهار داشت: با مصوبه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، حسینی ظهر امروز در همایش حراست از منظر آموزه‌های دینی در گرگان اظهار داشت: با مصوبه مجلس شورای اسلامی، فاز بعدی هدفمندی یارانه‎ها مبنی بر اصلاح نظام انرژی در دستور کار دولت قرار خواهد گرفت که این موضوع بعد از پایان سال آغاز می‎شود.

وی تاکید کرد: باید اطمینان خاطر و امنیت روانی جامعه را با مدیریت اطلاعات به سمت آرامش جامعه سوق دهیم.

سیمای سلامت جامعه تقویت می‎شود

این مقام مسئول با اشاره به آورده‎های هدفمندی یارانه‎ها گفت: دولت قرار نیست از جیب مردم دریافتی داشته باشد.

وی تقویت سیمای سلامت در جامعه را یکی از اهداف هدفمندی یارانه‎ها در فاز بعدی برشمرد و افزود: در حوزه بهداشت و درمان بسته‎های متعددی به شهروندان ارائه می‎شود.

حسینی با بیان اینکه مشکلات جدی در حوزه بهداشت و درمان وجود دارد، خاطرنشان کرد: حجم بیماران سرطانی در کشور رشد داشته است لذا دولت در راستای کمک به بیماران ویژه ورود می‎کند.

تولید در کشور باید به قوام برسد

قائم مقام معاونت اقتصادی وزارت اطلاعات با بیان اینکه 12 کمیته در دولت درباره اجرای گام دوم هدفمندی یارانه‌ها سازماندهی شده است، گفت: 12 کمیته به صورت تخصصی در حوزه‎های مختلف پیش‎بینی شده که در آینده از طریق رسانه ملی و اصحاب رسانه به اطلاع عموم خواهد رسید.

وی عزم ملی را در اجرای هدفمندی یارانه‎ها مهم خواند و افزود: همه باید در راستای اقتدار ملی گام برداریم و مساعدت کنیم تا قانون به نحو احسن اجرا شود.

این مقام مسئول ایرادات گذشته در اجرای طرح هدفمندی یارانه‎ها را در بخشی‎نگری عنوان کرد و اظهار داشت: ما باید به اجرای صحیح قانون دامن بزنیم و تفسیر قانون همه چیز را در سر جای خود قرار دهد.

وی با تاکید بر اینکه تولید در کشور باید به قوام برسد، بیان داشت: در حوزه وزارت اطلاعات تقویت تولید ملی بسیار مهم است و باید در این حوزه مدافع سنگربانان تولید باشیم و از بخشی‎نگری پرهیز کرده و نگاه ملی به مسائل داشته باشیم.

امنیت پایدار و اقتصادی کشور نباید دچار لغزش شود

قائم مقام معاونت اقتصادی وزارت اطلاعات با بیان اینکه اصلاح رفتار و رعایت اصول جایگاه رفیع انسانی باید سرلوحه همه ما باشد، یادآور شد: اگر دستگاه‎های اجرایی ما اصلاح شوند قطعا نظام اجرایی کشور اصلاح خواهد شد و موجبات رضایتمندی مردم فراهم می‎شود.

وی احترام به حقوق شهروندی را یک ضرورت اساسی برشمرد و گفت: همواره اصل بر پیشگیری بوده و اصل بر مچ‎گیری نیست، حراست‎ها ضمن اینکه باید سنگربان حوزه امنیتی باشند باید خود را به تقوا مسلح کنند چراکه اگر این مسائل به صورت کلیشه‎ای مهم شمرده شود زمینه انحراف بسته خواهد شد.

قائم مقام معاونت اقتصادی وزارت اطلاعات با تاکید بر اینکه باید از لحاظ اقتصاد مقاومتی روی پای خود بایستیم، ابراز داشت: امنیت پایدار و اقتصادی کشور نباید دچار لغزش شود.

وی با بیان اینکه در آمایش سرزمینی باید نگاه ملی اولویت قرار بگیرد، یادآور شد: گلستان می‎تواند نگین صادرات در حوزه غذا، دامپروری، زراعی و باغی باشد که این ظرفیت‎ها باید تقویت شوند.

سرعت درآمد ملی و اقتصادی باید تقویت شود

قائم مقام معاونت اقتصادی وزارت اطلاعات با اشاره به اینکه استان گلستان در حوزه شیلات قابلیت کارگاه بزرگ در پرورش ماهیان گرمابی و سردابی دارد، اظهار داشت: گلستان به دلیل برخورداری از زیرساخت‎های علمی، نخبگان، آب و خاک می‎تواند به استان خودکفا در کشور تبدیل شود و نیازمندی‎های ملی را برطرف کند.

حسینی با تاکید بر اینکه سرعت درآمد ملی و اقتصادی باید تقویت شود، بیان داشت: دولت تدبیر و امید اولویت‎های جدیدی را در کارنامه دارد که نیاز است از پتانسیل‎های موجود استفاده بهینه شود.
انتهای پیام/83001/غ40/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها