امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۸:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62705
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۱
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از انزلی، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران انزلی، خزر را دریای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از انزلی، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران انزلی، خزر را دریای صلح و دوستی خواند و اظهار داشت: نیروی دریایی ارتش ایران با آلودگی زیست‌محیطی در دریای خزر مقابله می‌کند.

وی به رابطه خوب جمهوری اسلامی ایران با کشورهای حاشیه دریای خزر اشاره کرد و گفت: نیروی دریایی ارتش ایران به دنبال ارتقای امنیت در خزر است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر اینکه این نیرو با هرگونه ناامنی در منطقه مقابله می‌کند، تصریح کرد: برخورد با تروریسم دریایی در دستور کار نیروی دریایی ارتش است.

این مسئول به حضور بیست و نهمین ناو گروه نیروی دریایی ایران در آب‌های آزاد اشاره کرد و گفت: اکنون ناو گروه مذکور در خلیج عدن حضور دارد.

سیاری برنامه اصلی نیروی دریایی راهبردی ارتش را ارتقای توان رزمی دانست و یادآور شد: باید به آن قدرت برسیم که هر جا منابع و منافع جمهوری اسلامی وجود دارد با اقتدار از آن دفاع کنیم.

وی پرورش نیروی انسانی را از شاخصه‌های رسیدن به توانمندی عنوان کرد و اذعان داشت: جوانان شایسته کشور برای دفاع از منافع جمهوری اسلامی در دریاها در کشور آموزش می‌بینند.
‌انتهای پیام/84001/ن30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها