امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۴:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62711
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۱
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العالم، تحقیقات سازمان اطلاعات ارتش لبنان نشان می دهد «نضال هشام المغیر» یکی از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العالم، تحقیقات سازمان اطلاعات ارتش لبنان نشان می دهد «نضال هشام المغیر» یکی از عناصر وابسته به گروه تروریستی موسوم به گردانهای عبدالله عزام و از یاران احمد الاسیر شیخ سلفی تندرو، یکی از 2 تروریستی است که در دو انفجار دیروز جلوی رایزنی فرهنگی ایران در بیروت دست داشته است.

سازمان اطلاعات ارتش لبنان تصویر نضال هشام المغیر را منتشر کرد و پس از آن، خانواده نضال محل اقامت خود در منطقه البیساریه را ترک کردند؛ اما پدرش هنوز در اختیار سازمان اطلاعات ارتش است.

این درحالی است که اشخاص ناشناس خانه و خودروی تروریست نامبرده را به آتش کشیده اند.

ارتش لبنان همچنین زهیر مراد بازیکن فوتبال باشگاه راسینگ را به اتهام مشارکت در اقدامات تروریستی بازداشت کرد.

در دو انفجار دیروز در نزدیک رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و دفاتر شبکه های العالم و المنار در منطقه بئر حسن در جنوب بیروت هشت نفر کشته و بیش از 100 نفر دیگر زخمی شدند.

گروه تروریستی گردانهای عبدالله عزام مسئولیت این حمله را به عهده گرفت. این گروه پیشتر نیز مسئولیت حمله به نزدیک سفارت ایران در بیروت را برعهده گرفته بود که در جریان آن رایزن فرهنگی ایران به شهادت رسیدند و شماری زخمی شدند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها