امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62715
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۱
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌ فتح‌الله‌زاده با حضور در تمرین باشگاه استقلال در صحبت‌های خود اظهار داشت: روز گذشته ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌ فتح‌الله‌زاده با حضور در تمرین باشگاه استقلال در صحبت‌های خود اظهار داشت: روز گذشته مقابل ملوان بازی بدی داشتیم، قبول داریم تیم ما خوب بازی نکرد اما یکسری از بازیکنان مصدوم بودند مثل حنیف عمران‌زاده و امیرحسین صادقی که مشکل داشتند اما با غیرت بازی کردند، به هر حال شکست جزئی از فوتبال است.

وی در پاسخ به این سوال که نظر شما در مورد حضور محمد مایلی کهن با لباس رفتگران در بازی روز گذشته چیست، گفت: حرکت قشنگی بود اما بعید می‌دانم علی دایی در مصاحبه‌اش با برنامه نود  قصد توهین به کسی را داشته باشد، من مطمئن هستم دایی چنین قصدی را نداشت و منظورش را بد متوجه شدند.

وی در مورد خصوصی‌سازی گفت: از بس در مورد این موضوع شنیده‌ام خسته شده‌ام.

وی در پاسخ به این سوال که این روزها در مورد استقلال و پرسپولیس حرف‌های زیادی در مورد واگذاری به بخش‌های خصوصی شنیده می‌شود، آیا شما این موضوع را شنیده‌اید یا خیر، گفت: ما خسته شدیم بارها ما اعلام کردیم آمادگی داریم و چندین بار در مورد این موضوع جلسه داشتیم. هر وقت اعلام آمادگی کردند سریع ورود می‌کنیم. این دو تیم با این وضعیت نمی‌توانند به کار خودشان ادامه دهند.

وی در ادامه گفت: می‌خواهند بفروشند یا نفروشند، ما در این 20 سال از این حرف‌ها زیاد شنیده‌ایم، امیدوارم که خوب بررسی شود البته دیدگاه‌های خادم را در روزنامه‌ها دیدم که پخته بود. ما طالب این هستیم که این تیم را به بخش خصوصی واگذار کنند و نمی‌خواهیم به زور به ما بدهند.

 

وی در پاسخ به این سوال که گویا وزارت ورزش حسابرسی انجام داده و پنج بازیکن بالای پنج میلیارد تومان پول دریافت کرده‌اند، نظر شما چیست، تصریح کرد: پنج بازیکن نبوده و بیشتر از این تعداد بوده که بالای میلیاردی پول گرفته‌اند.

فتح‌الله‌زاده در ادامه در پاسخ به این سوال که شما این موضوع را تایید می‌کنید، خاطرنشان کرد: بله، چرا تایید نکنیم، چه اشکالی دارد یکی مثل پژمان نوری باید 700 میلیون می‌گرفته؟ آندو تیموریان هفت میلیارد می‌گرفته حالا باید یک میلیارد بگیرد؟ این موضوع طبیعی هست، به هر حال تیم رفته و سوم آسیا شده است. ما معمولی‌ترین بازیکنان را می‌فرستیم دبی، چهار میلیارد به او پول می‌دهند. این باب‌ها را باید جمع کنیم. هر بازیکنی قیمت خودش را دارد.

فتح‌الله‌زاده در ادامه گفت: شما دیدید که یکی از مدیران تراکتورسازی اعلام کرده بود 21 میلیارد برای باشگاه هزینه کرده‌اند، ما را نباید با تراکتورسازی و سپاهان مقایسه کنند. چون بودجه ما بین 15 تا 20 میلیارد بود. بازرسی و وزارت هر کدام که می‌خواهند بیایند حساب ما را بررسی کنند، همه چیز شفاف است.

وی در مورد اینکه روز گذشته به بازیکنان در ورزشگاه توهین شده و خیلی از آنها گلایه داشتند آیا شما این موضوع را پیگیری خواهید کرد یا نه، گفت: من حتما پیگیری می‌کنم البته با حضور حسن‌زاده نیازی به پیگیری نیست.

وی در مورد اینکه آیا برای باخت روز گذشته جریمه‌ای هم در نظر گرفته‌اید یا خیر، گفت: ممکن است یک جریمه کلی به خاطر حذف از جام حذفی برای همه در نظر بگیریم و دو سه روز دیگر این موضوع را اعلام می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال همچنین در مورد جذب بازیکن برای جام قهرمانان آسیا تاکید کرد: چندبازیکن می خواستیم که نتوانستیم جذب‌شان کنیم. از این مرحله بازیها که عبور کنیم دستمان باز می‌شود و می توانیم برای مراحل بعد یارگیری بهتری انجام دهیم. 

فتح‌الله‌زاده در پاسخ به خبرنگار فارس در این مورد که شایعه شده اتفاق بدی در رختکن رخ داده، آیا شما از این موضوع ناراحت هستید یا خیر، گفت: بازیکنان از حرف قلعه‌نویی چند دقیقه ناراحت شدند اما کل کشور و هواداران از این باخت ساعت‌ها ناراحت بودند. ما تا خود صبح از ناراحتی این موضوع خواب‌مان نبرد. حتما ورود می‌کنم. بد بازی کردیم و ناراحتیم. بازیکنان ما روزشان نبود و به آنها حق می‌دهم و باید منصفانه در مورد آنها رفتار کنیم تا آنها خودشان را پیدا کنند. قلعه‌نویی هم حق داشت از دست بازیکنان ناراحت باشد.

انتهای پیام/د
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها