امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62721
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۱
تعداد بازدید: 93
  به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، آیت‌الله سید هاشم حسینی‌بوشهری پیش از ظهر امروز در جمع علما، فضلا و ائمه جماعات ...

  به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، آیت‌الله سید هاشم حسینی‌بوشهری پیش از ظهر امروز در جمع علما، فضلا و ائمه جماعات استان اصفهان که در خیمه گلستان شهدا برگزار شده بود، اظهار کرد: بر طبق مضمون روایات، خداوند در قبال هر نعمتی که به انسان می‌دهد تکلیف و وظیفه‌ای بر گردن او می‌نهد.

وی بیان داشت: نعمت‌های خداوند وسیله آزمایش ما انسان‌ها است، نعمت تکلیف می‌آورد و ابزار آزمایش است و این نعمت و آزمایش، خود نعمتی دیگر از سوی خداوند است چرا که انسان در سایه این آزمایش‌ها به کمال و تعالی می‌رسد.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور تصریح کرد: ائمه جماعات در سنگر مقدس مسجد همواره در مسیر افزایش بصیرت مردم و دشمن‌شناسی آنها قدم بر می‌دارند که این خود بزرگترین رسالت و سترگ‌ترین مسئولیت است.

وی افزود: روحانیت استمرار بخش حرکت انبیاء است، دشمنان داخلی و خارجی امروز با حذف روحانیت، حذف اسلام را از جامعه دنبال می‌کنند، اگر امروز دشمنان چهره‌های مقدس اسلامی را تحت عنوان فیلم تخریب می‌کنند و تحت عنوان ساخت فیلم‌ها یا به روحانیت توهین و این قشر را به سخره می‌گیرند؛ همگی یک هدف را دنبال می‌کنند و آن حذف اسلام است.

حسینی بوشهری اذعان کرد: نعمت دیگری که خداوند امروز به همه ما عطا کرده انقلاب اسلامی است. امروز روحانیت، علما و فضلا با در اختیار داشتن این نعمت الهی باید به هر نحو ممکن علیه دشمنان اسلام و انقلاب و خنثی‌سازی توطئه‌های آنها از طریق تریبون‌های نماز جمعه، مساجد و مراکز دینی اقدام کنند.

وی خاطرنشان ساخت: آیا باید باز هم نشست و شاهد این باشیم که در روزنامه‌های داخلی حکم الهی قصاص را غیرانسانی ‌شمارند و با الفاظ و واژگان به مقدسات و اصول اسلامی توهین کنند؟! مشکل مردم ایران تنها مشکل آب و نان نیست ،آنچه که مردم را به انقلاب اسلامی جلب کرد پاسداشت از اسلام بود.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور گفت: امروز دشمنان با تمام وجود به صحنه مبارزه علیه اسلام و انقلاب آمده‌اند، دشمنان به دنبال تحمیل فرهنگ خود و به دنبال آن تخریب فرهنگ اسلامی هستند و سپس این روند منجر به تسلیم فرهنگی می‌شود.

وی در پایان اظهار کرد: امروز وهابیت تاخت و تاز می‌کند و بهائیت به توطئه علیه اسلام می‌پردازد، مستکبران حتی امروز در بین تفکر نسل جوان ایرانی نفوذ کرده و سعی دارند با پرداخت پول‌هایی هنگفت همچون سکه‌های طلا، کتاب انجیل را در دانشگاه‌ها بین دانشجویان توزیع کنند.
انتهای پیام/63030/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها