امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62740
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۱
تعداد بازدید: 103
فروش اینترنتی انیمیشن "پیام راشل کوری2" که از آثار برتر چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار می باشد، طی چند روز آینده از طریق سایت گروه سازنده این محصول ...

فروش اینترنتی انیمیشن "پیام راشل کوری2" که از آثار برتر چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار می باشد، طی چند روز آینده از طریق سایت گروه سازنده این محصول آغاز می شود.

فروش اینترنتی انیمیشن "پیام راشل کوری2" از آثار برتر چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار که به خاطر توانایی فنی چشمگیر و شوق انگیز آن موفق به دریافت فانوس جشنواره شده بود، به زودی فراهم می گردد.

علاقه مندانی که پس از اختتامیه جشنواره، با تماس ها و مراجعات فراوان درخواست در اختیار داشتن و اکران این انیمیشن را داشتند می توانند با مراجعه به سایت گروه انیمیشن سازی فاطمه الزهرا (س) به آدرس www.kosar3d.com نسبت به خرید آن اقدام نمایند ، طبق اعلام این سایت تا چند روز آینده امکان خرید و دانلود انیمیشن پیام راشل کوری2 و محصولات دیگر این گروه فراهم می گردد. علاقه مندان به خرید این انیمیشن، می توانند با ارسال عدد 1 به شماره 5000290999 علاقه مندی خود را جهت تهیه این محصول اعلام نمایند.

انیمیشن «پیام راشل کوری2» با برخورداری از تم آخرالزمانی در رابطه با پیشرفت اسلام در سایه مقاومت، بحث آزادی قدس، نابودی اسراییل و از بین رفتن نظامی گری آمریکا و در کل برداشت آزادی از دنیای بعد از ظهور است. در این انیمیشن دنیای آباد، سرسبز و زیبا به نمایش گذاشته می شود، دنیایی که همه جنگ‌ها و ظلم ها را پشت سر نهاده و اسلام در تمام دنیا حاکم مطلق است. این انیمیشن چهارمین ساخته «فرهاد عظیما»ست که پیش از این انیمیشن‌های «ختم صاعر» تجلیل شده توسط «سید حسن نصرالله»، «نبرد خلیج فارس» برگزیده‌ی سومین جشنواره مردمی فیلم عمار و «مقاومت و پیشرفت (دست برتر)» را ساخته بود.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها