امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۵:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62742
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۸
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، محمدعلی یاسین در جمع مردم بیرجند اظهار داشت: حضور در میان مردم خراسان جنوبی به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، محمدعلی یاسین در جمع مردم بیرجند اظهار داشت: حضور در میان مردم خراسان جنوبی به مناسبت سالگرد شهادت حاج عماد مغنیه سبب خوشحالی من است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد حاج عماد مغنیه، تصریح کرد: همانطور که ایشان فرمودند حاج عماد خود را فرزند امام خمینی(ره) می‌دانست و به قدری به امام نزدیک شد که انگار یک جوان ایرانی است.

نایب رئیس نمایندگی حزب‌الله لبنان در ایران با بیان این‌که رهبر حزب‌الله لبنان نیز حاج عماد را در دو پیروزی مؤثر می‌داند، اذعان داشت: پیروزی لبنان در جنگ سال‌های 2000 و 2006 میلادی از این پیروزی‌ها است.

یاسین گفت: حاج عماد الهام‌بخش ما و شیعیان جهان باقی می‌ماند و ثمره‌ای از امام خمینی (ره) است.

وی با اشاره به جنگ 33 روزه لبنان با اسرائیل، افزود: در این جنگ اسرائیل با پشتوانه کشورهای غربی می‌خواست لبنان را نابود کند اما خدای متعال این اجازه را به ‌آن‌ها نداد.

نایب رئیس نمایندگی حزب‌الله لبنان در ایران تأکید کرد: مگر می‌شود آن‌هایی که پیشوایشان امام خامنه‌ای و رهبرشان سیدحسن نصرالله است را شکست داد.

یاسین به سخنان امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: اسرائیل یک غده سرطانی است و باید برای همیشه از صحنه جهان حذف شود.

وی اضافه کرد: جوانانی که امروز سلاح را در یک دست و جان خود را در دست دیگر گرفته‌اند ثمره این فرمایشات امام خمینی (ره) هستند.

نایب رئیس نمایندگی حزب‌الله لبنان در ایران ادامه داد: امام خمینی (ره) رحلت کرد اما خورشید او هیچگاه غروب نکرد زیرا نوری همچون امام خامنه‌ای طلوع کرد که هرگاه بخواهد مبارزه می‌کنیم و از مرگ نمی‌هراسیم.

یاسین هدف از جنگ با تکفیری‌های سوریه را دفاع از حرم مقدس حضرت زینب(ص) عنوان و خاطرنشان کرد: ما همه عباس زینبیم و از او جدا نمی‌شویم.
انتهای پیام/69022/ع
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها